Короткометражну стрічку про SUP-рух презентували в Черкасах (відео)

Короткометражну стрічку про мандрівки, свободу, спорт і філософію SUP-руху презентували у Черкасах. Показ фільму символічно відбувся на пляжі Митницький, де розташована перша Черкаська SUP-станція - тренувальна база черкаських сап-веслувальників і місце, де кожен охочий може спробувати стати на SUP-борд.

Ідейниками та виконавцями стали активісти команди Dnipro SUP Team разом із місцевим кінопродакшеном Filmar. Стрічку знімали на всій території Черкащини, частково - в Україні, Італії та Швейцарії. Знімальний процес зайняв майже два роки, монтаж фільму - близько року.

- Це наша свобода - і ми нею ділимося з усіма вами. Це те, що палає в наших серцях і дає надію на краще майбутнє для наших дітей. Це і спорт, і філософія одночасно. SUP - це про красу, команду, любов і про єдність. Для нас SUP - не про гроші, а про ком'юніті, що розвиває Черкащину. Саме тому ми плануємо прокласти туристичні водні стежки, заснувати дитячу школу, розвивати сап-спорт і туризм, - наголосив голова Черкаської обласної федерації SUP-веслування та серфінгу і співзасновник Dnipro SUP Team Любомир Коломієць.
30.06.2020 11:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter