Визначено переможців Кубку міського голови Черкас з футболу серед юнаків

Визначено переможців Кубку міського голови Черкас з футболу серед юнаківЯк інформують у міськраді Черкас, на футбольному полі біля школи №34 відбулися фінальні поєдинки та нагородження переможців футбольного турніру серед юнаків 2008-2009р.н.

За Кубок міського голови Черкас боролися 12 команд: «Дніпро-80»3 – «СДЮШОР»; «ФШМ» – «Черкаське Дніпро»; «Черкаси» – «СДЮШОР-Чайка»; «Футбольна Родина» – «СДЮШОР-Чайка»; «Чемпіон» – «КДЮСШ-1»; «Дніпро-80» – «КДЮСШ-1-МСК Дніпро».

В результаті запеклої спортивної боротьби результати розподілилися наступнм чином:
1 місце: «КДЮСШ-1-МСК Дніпро»
2 місце: «Дніпро-80»
3 місце: «КДЮСШ-1».

Переможців від імені міського голови привітав його заступник Ігор Волошин.

«Зрозуміло, що перемогли найсильніші. Але я хотів би привітати учасників всіх команд і вболівальників, завдяки яким у Черкасах відбулося таке чудове спортивне свято. Такі змагання ми проводитимемо регулярно, щоб виховувати нове здорове і активне покоління. Переконаний, що завдяки підтримці футболу та інших видів спорту ми зможемо зробити Черкаси спортивною столицею України!», - підкреслив Ігор Волошин.

Нагороди: кубки, медалі, грамоти та цінні подарунки переможцям та найкращим гравцям вручили заступники міського голови Ігор Волошин та Ігор Коломоєць, а також керівник змагань Андрій Фощій.
30.06.2020 10:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter