Баскетболісти "Черкаських Мавп" вийшли з карантину

«Черкаські Мавпи» вийшли з карантину. Про це інформує прес-служба БК.

Зважаючи на послаблення урядом України карантинних обмежень наш клуб отримав змогу розпочати літню підготовку. У тренувальному таборі, який свою роботу розпочав у спорткомплексі «Манеж» на сьогодні 16 гравців. Майже усі вони вихованці баскетбольної школи «Черкаські Мавп».
Баскетболісти "Черкаських Мавп" вийшли з карантину

Команда, яка розпочала підготовку доужемолода, найстаршими з тих, що працюють під орудою Максима Міхельсона два Нікіти, Воєвода та Руслов, яким лише 23 роки. Окрім цих двох захисників на зборі ще чотири гравці, які минулого сезону виступали за головну команду клубу, а це Іван Ткаченко, Дмитро Скапінцев, Олег Бондаренко та Ігор Сергеєв.

Максим Міхельсон, головний тренер БК "Черкаські Мавпи": «Ми зібрали 16 молодих гравців. Якщо подивитися на їх прізвища можна відразу зрозуміти під які завдання це зроблено. Більшість із них – це вихованці нашого клубу, які мають тренуватися та прогресувати для свого розвитку, як гравці. Для когось з них це своєрідні оглядини у основній команді, у нас є кілька хлопців 2004-го та 2005-го років народження, які мають перспективу. Хлопці пропустили через карантин березень, квітень і травень далі йдуть уже літні місяці і якщо їх зібрати у серпні це уже буде пів року. Очевидно, що для них пропустити такий відрізок – це фактично втратити дорогоцінний час свого розвитку. Я говорю зараз про хлопців, які є кандидатами у юнацькі збірні України і у яких є хороша перспектива заграти згодом у основній команді клубу.
02.06.2020 15:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter