13 червня в Черкасах відбудеться фестиваль тимбілдингу Summer Challenge

За інформацією відділення НОК у Черкаській області, перший і єдиний в Україні фестиваль тимбілдингу Summer Challenge вже традиційно відбувається влітку в Черкасах. Його програма наповнена спортивними, екстремальними, розважальними та командоутворюючими заходами. Відділення НОК України в Черкаській області виступає співорганізатором фестивалю.

Цього року фестиваль збере черкащан 13 червня в Долині троянд. Нині вже триває підготовка до спортивного дійства.

Голова відділення Андрій Більда та засновниця Summer Challenge Ольга Касьянова сьогодні зустрілися, аби обговорити організаційні питання й моменти та визначити план дій із підготовки до фестивалю. Зокрема йдеться про екстремальний забіг X-CHALLENGE, тимбілдинг-змагання «Шалена трійка», локацію STREET-AKTIV – змагання з велотріалу, стрітболу та кросфіту для молоді та інші.

Варто відзначити, що фестиваль відбувається з благодійною метою. Зібрані кошти йтимуть на придбання обладнання для неонатального центру Черкаської обласної дитячої лікарні. Минулі роки Summer Challenge збирав сотні черкащан на різноманітних локаціях заради спорту, благодійності та підтримки активного способу життя.
26.02.2020 16:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter