Черкаси стане першим містом в Україні, яке преміюватиме спортсменів за перемоги на найвищому рівні

Черкаси стане першим містом в Україні, яке преміюватиме спортсменів за перемоги на найвищому рівні Як інформують у міськраді Черкас, виконавчий комітет Черкаської міської ради ухвалив рішення щодо надання одноразової допомоги за заслуги перед містом переможцям та призерам Олімпійських, Паралімпійських, Дефлімпійських іграх та Іграх нескорених.

Міський голова Анатолій Бондаренко наголосив, що в Черкасах міська влада першою в Україні запроваджує таку премію для наших спортсменів, які отримають перемогу на змаганнях найвищого рівня.

– Наша команда іде попереду у питанні стимулювання спортсменів. Дякую кураторам за вчасну підготовку відповідної програми. Ми ідемо спільним напрямом і це дає гарні результати, – відзначив Анатолій Васильович.

Аналогічної точки зору дотримується і заступник міського голови Юрій Ботнар, зауваживши, що Черкаси вперше відійшли від практики, коли міська влада визначала обсяги винагороди вже по факту перемоги наших спортсменів на змаганнях найвищого рівня. Нині ж зазначеним рішенням виконавчого комітету затверджено порядок надання одноразової допомоги за заслуги перед містом переможцям та призерам Олімпійських, Паралімпійських, Дефлімпійських іграх та Іграх нескорених. А також – визначено конкретні розміри матеріальної винагороду за перемогу.

Директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Сергій Воронов пояснив, що така одноразова допомога запроваджується з метою покращення житлово-побутових умов черкаським спортсменам, соціального захисту, заохочення та стимулювання спортсменів м. Черкаси до успішних виступів на спортивних змаганнях І-ІІ рангу.

Одноразова допомога виплачується спортсмену, який зайняв 1-3 місце на Олімпійських, Паралімпійських та Дефлімпійських іграх, Іграх нескорених один раз протягом спортивної кар’єри.

За участь (відбір за змагання) на Олімпійських іграх спортсмену виплачується допомога у розмірі 100 тис. грн, на Паралімпійських та Дефлімпійських іграх – 20 тис. грн, на Іграх нескорених – 5 тис. грн.

Тоді як одноразова допомога призначається за результатами виступів спортсменів міста на Олімпійських, Паралімпійських, Дефлімпійських іграх та Іграх нескорених рішенням виконавчого комітету Черкаської міської ради:

- І місце на Олімпійських іграх – 1 млн. грн;
- ІІ місце на Олімпійських іграх – 500 тис. грн;
- ІІІ місце на Олімпійських іграх – 250 тис. грн;

- І місце на Паралімпійських та Дефлімпійських іграх –200 тис грн;
- ІІ місце на Паралімпійських та Дефлімпійських іграх – 100 тис. грн;
- ІІІ місце на Паралімпійських та Дефлімпійських іграх – 50 тис. грн;

- І місце на Іграх нескорених – 50 тис. грн;
- ІІ місце на Іграх нескорених – 25 тис. грн;
- ІІІ місце на Іграх нескорених – 15 тис. грн.

На здобуття одноразової допомоги та допомоги за участь у змаганнях можуть бути висунуті спортсмени м. Черкаси, які представляють Україну на Олімпійських, Паралімпійських, Дефлімпійських іграх та Іграх нескорених.
19.02.2020 09:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter