Легкоатлети з Черкащини завоювали друге командне місце на Зимовому чемпіонаті України

За інформацією відділення НОК України у Черкаській області, зимовий чемпіонат України з легкоатлетичних метань серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків відбувся в місті Мукачево. Тривали змагання з 14 до 16 лютого і зібрали спортсменів зі всієї України. Черкаські легкоатлети продемонстрували висові результати на змаганнях, вибороли низку медалей та друге командне місце.
Легкоатлети з Черкащини завоювали друге командне місце на Зимовому чемпіонаті України

Світлана Марусенко виборола ІІ місце в метанні диску серед жінок з результатом 43 метри 93 сантиметри. Готує спортсменку Сергій Лисенко.

Михайло Бондаренко виборов ІІ місце в метанні молоту серед юнаків (U-18) з результатом 58 метрів 66 сантиметрів. Готує спортсмена Анатолій Тихомиров.

Яна Петренко виборола «срібло» в метанні молоту серед молоді (U-23) з результатом 46 метрів 14 сантиметри, її тренер – Анатолій Тихомиров.

Анна Коврик стала другою в метанні молоту серед юніорок (U-20) з результатом 45 метрів 89 сантиметри, тренер – Анатолій Тихомиров.

Надія Морозова виборола ІІ місце в метанні спису серед дівчат (U-16) з результатом 31 метр 38 сантиметрів, тренує Михайло Лагунов.

Поліна Дзерожинська здобула ІІ місце в метанні молоту серед дівчат (U-16) з результатом 49 метрів 23 сантиметри, її готує Анатолій Тихомиров.

Тетяна Сотнікова посіла ІІІ місце в метанні списа серед молоді (U-23) з результатом 41 метр 88 сантиметрів, тренери спортсменки Петро Кудін та Тетяна Смаглій.

Ілля Шульгін здобув ІІІ місце в метанні молоту серед юнаків (U-18) з результатом 56 метрів 60 сантиметрів, його тренер – Анатолій Тихомиров.
17.02.2020 12:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter