Черкаські легкоатлети завоювали 4 медалі на чемпіонаті України в приміщенні

Черкаські легкоатлети завоювали 4 медалі на чемпіонаті України в приміщенні За інформацією відділення НОК у Черкаській області, в Сумах відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні та командний чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства у приміщенні. Тривали змагання два дні 31 січня-1 лютого. Участь у чемпіонаті взяли 25 команд з різних регіонів – загалом понад 400 спортсменів. Легкоатлети Черкащини також стали учасниками змагань та вибороли низку нагород. Команда Черкаської області з легкої атлетики вдало виступила і посіла високе 4 місце в командному заліку.

Змішана команда Черкаської області виборола «золото» в естафеті 4х400 метрів з результатом 3 хвилини 33 секунди 66 сотих секунди. До її складу ввійшли Денис Нечипоренко, Вікторія Ніколенко, Ростислав Голубович та Тетяна Безшийко.

Вікторія Ніколенко виборола ІІ місце в бігу на 800 м з результатом 2 хвилини 10 секунд та 65 сотих секунди та ІІІ місце в бігу на 400 м з результатом 55 секунд та 90 сотих секунди.

Маргарита Бабіцька стала срібною призеркою в стрибках потрійних з результатом 12 метрів 77 сантиметрів.

Світлана Марусенко здобула «бронзу» в штовханні ядра з результатом 14 метрів 96 сантиметрів.
05.02.2020 12:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter