Черкаські спортсмени завоювали 5 медалей на чемпіонаті України з триатлону

За інформацією відділення НОК у Черкаській області, зимовий чемпіонат України з триатлону (акватлону) відбувся днями в Києві. Це – змагання із подолання дистанцій із бігу та плавання. Близько 400 спортсменів зі всієї України змагалися за нагороди. Черкаські триатлоністи вдало розпочали змагальний рік та здобули низку медалей.
Черкаські спортсмени завоювали 5 медалей на чемпіонаті України з триатлону

Богдан Одвігов став чемпіоном України серед кадетів. Він переміг на дистанціях 300 метрів плавання та 2 км бігу. Його результат 11 хв. 08,6 сек. Він займається триатлоном вже не один рік, перемогу на чемпіонаті України виборов вперше. Тренують Богдана Олександр Рожков та Олена Серветник.

Анастасія Снесар виборола «срібну» нагороду чемпіонату на дистанціях 300 метрів плавання та 2 км біг. Вона показала результат 12 хв. 00,1 сек.

Денис Снесар долав 1 кілометр плавання та 5 кілометрів бігу. Його результат 28 хв. 41,1 сек. і третє місце чемпіонату.

Тренер Дениса та Анастасії – Лариса Снесар. Уже багато років вони активно тренуються та розвиваються в триатлоні.

Дар’я Бережна виборола «бронзу» змагань на дистанціях 500 метрів плавання та 2,5 км бігу. Її результат – 16 хв. 57,7 сек. Тренери Дар’ї – Костянтин та Світлана Федорови.

У командному заліку на дистанціях 300 метрів плавання та 2 км біг «срібло» вибороли команда кадетів у складі Богдана Одвігова, Богдана Довгополова, Анастасії Снесар.
05.02.2020 09:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter