ДЮСШ “Дніпро-80” здобула перемогу у футбольному турнірі "Різдвяний кубок мера"

5 січня відбувся заключний, другий етап футбольного турніру “Різдвяний кубок мера”, що проходив під патронатом та за безпосередньої участі Черкаського міського голови Анатолія Бондаренка. Про це інформують у міськраді Черкас.

В результаті фінальної гри команда ДЮСШ “Дніпро-80” перемогла команду міської влади: рахунок становив 3:3 по основному часу, по пенальті – 1:0. “Дніпро – 80” – це дитячо – юнацька спортивна школа Черкаської міської ради (директор – Олександр Бойко). Заняття в ній безкоштовні. Учні ДЮСШ – учасники дитячо – юнацької футбольної ліги, чемпіони області. Вітаючи учасників та переможців турніру, Анатолій Бондаренко відзначив, що керівництво міста і надалі розвиватиме спортивну інфраструктуру міста, будуватиме сучасні освітлені штучні футбольні поля (такі, як біля ЗОШ №34, де і проходив “Різдвяний кубок мера”) та всіляко заохочуватиме молодь до занять фізкультурою та професійним спортом.
ДЮСШ “Дніпро-80” здобула перемогу у футбольному турнірі "Різдвяний кубок мера"

Загалом призові місця розподілились так: 1 місце - ДЮСШ "Дніпро-80" Черкаської міської ради, 2 місце - команда "Міська влада", 3 місце - муніципальний спортивний клуб "Дніпро", 4 місце - СДЮСШОР-Чайка. Команда "Міська влада" знялася з нагородження.
08.01.2020 13:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter