Чорнобаївські пауерліфтери з СК "Вікінг" успішно виступили на відкритому Кубку Києва та Київської області

Підводячи підсумки 2019-го року, можна з впевненістю сказати: рік, що минає став для чорнобаївських пауерліфтерів СК «ВІКІНГ» в цілому дуже насиченим та успішним. Один з наймасовіших регіональних турнірів, відкритий Кубок Києва та Київської області з пауерліфтингу та окремих вправ UPС, який відбувся цими вихідними, став черговим доказом вправності спортсменів і приніс в їхню скарбничку перемоги, як в абсолютній першості так і цілу низку медалей різного гатунку.
Звичайно тут не можна не сказати про вклад президента СК «ВІКІНГ» Григорія Душейка, який взяв на себе питання забезпечення найбільш витратної частини видатків клубу. Він не тільки фінансує спортивні поїздки на змагання, забезпечує учасників формою та інвентарем для повноцінних тренувань,а й виступає меценатом турнірів . А його особиста присутність на всіх без винятку чемпіонатах, ентузіазм, помножений на організаторські здібності і є свого роду запорукою успіху команди силовиків.
Чорнобаївські пауерліфтери з СК "Вікінг" успішно виступили на відкритому Кубку Києва та Київської області

Тож, один з наймасовіших регіональних турнірів, по закінченню якого зазвичай підводяться підсумки року, зібрав майже двісті спортсменів, які змагалися у ддвохсот п’ятидесяти номінаціях. Чудові виступи вже іменитих представників силового виду спорту дали можливість вікінгівцям збагатитися досвідом і навчитися чомусь новому. Також захід запам’ятався великою конкуренцією, запеклою боротьбою, яка до останнього тривала за призові місця.

Загалом одинадцять чорнобаївських пауерліфтерів, серед яких три дівчини вибороли три нагороди в Абсолютній першості, десять золотих, чотири срібних і одну бронзову медалі. Саме безперервний тренувальний процес та велике бажання кожного з учасників дозволили показати їм такий результат, на який і самі часом не розраховували.

Та найбільш приємною подією для команди став кульмінаційний момент - церемонія нагородження.
Чорнобаївські пауерліфтери з СК "Вікінг" успішно виступили на відкритому Кубку Києва та Київської області

Спеціальну відзнаку комітету пауерліфтингу України «За вагомий внесок у розвиток пауерліфтингута за колосальну підтримку спортсменів у їхніх досягеннях» отримав один із постійних спонсорів федерації, президент СК «ВІКІНГ» Григорій Душейко.

Титул «Спортсмен року 2019» серед чоловіків Аматорського дивізіону федерації UPC , вдруге поспіль дістався капітану спортивного клубу «ВІКІНГ» Валентину Гонтару. Це високе звання він заслужив по праву. Досягнуте воно завдяки його титанічним виснажливим і важким тренуванням, великій кількості витраченого часу та сил, хвилювань, витримки і навіть травм. Та спортсмен все це мужньо вистояв, заради своїх поставлений цілей і завдань, та вкотре довів, що можливостям людського організму немає меж.

- Дорога підкорюється йдущому по ній, - сказав коментуючи подію Валентин. -Є дві основи: віра і боротьба. Віра зцілює, а боротьба не дає здатися... Для мене честь отримати визнання від кращої федерації України. Дякую всім, хто цей сезон був зі мною і надихав на результат. Та найбільше хочу подякувати президенту клубу - Григорію Петровичу Душейку, людині честі і гідності, яка постійно підтримує мене і команду, яка вкладає свої кошти, свою душу, свої сили в розвиток нашого клубу і спорту в Україні. Він підтверджує свої слова конкретними справами. Завдячуючи Григорію Петровичу, багато молодих людей отримали шанс здійснити свою заповітну мрію, бо не кожен в цей час може це дозволити фінансово.

Щиро вітаємо нагороджених та бажаємо всім міцного здоров’я, наснаги, рекордних спортивних та особистих досягнень.

Чорнобаївські пауерліфтери з СК "Вікінг" успішно виступили на відкритому Кубку Києва та Київської області
Пауерліфтинг, це спорт який загартовує не тільки тіло, але і душу….


Про те, що президент СК «ВІКІНГ» Григорій Душейко веде наполегливу роботу з розвитку пауерліфтингу на Чорнобаївщині зазначив підводячи підсумки річних змагань і регіональний представник федерації UPC в м.Черкаси, тренер з пауерліфтингу, майстер спорту України з пауерліфтингу Олександр Байда.

За його словами завдяки відданості в роботі, розумінню Григорія Петровича про те, що спорт загартовує, виховує силу волі та характер, чого особливо потребує підростаюче покоління, а також великій організаційній підтримці клубу учасники посідають доволі успішні місця на п’єдесталі слави серед клубів Черкаської області.

Ніна Семенова
16.12.2019 15:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter