Черкаська самбістка Владислава Торопцева стала срібною призеркою молодіжного чемпіонату світу

Черкаська самбістка Владислава Торопцева стала срібною призеркою молодіжного чемпіонату світуЯк інформують у Черкаській ОДА, Владислава Торопцева стала срібною призеркою молодіжного Чемпіонату світу з боротьби самбо. Він проходив з 11 до 14 жовтня в місті Ташкент (Республіка Узбекистан), інформують в управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

Участь у змаганнях взяли близько 300 спортсменів із 44 країн світу. Вони виборювали звання чемпіонів у 40 вагових категоріях, серед них і майстер спорту України з самбо, кандидат у майстри спорту з дзюдо Владислава Торопцева. У перший день змагань в особистому заліку у ваговій категорії 68 кг Владислава здобула срібну нагороду.
17.10.2019 17:45