У Черкасах проходили змагання з командного бігу на одну милю Battle Mile

За інформацією відділення НОК України в Черкаській області, в Черкасах відбулися змагання з командного бігу на одну милю Battle Mile. Такий захід в місті організували вперше. Приймав забіги КП «Центральний стадіон». Ці змагання стали тестовими, а участь в них взяли лише спортсмени міста. Загалом за перемогу змагалися чотири команди по 6 учасників. Організаторами Battle Mile виступили Юрій Піднебесний, Віталій Волошин та Павло Фінашкін. Таким чином вони втілили власну ідею нестандартних змагань в життя.
У Черкасах проходили змагання з командного бігу на одну милю Battle Mile

«Ми прагнемо створити такі змагання в місті, які були б видовищними для глядачів, викликали азарт, а самим учасниками було цікаво змагатися. Саме тому команди, які беруть участь у забігу, повинні відрізнятися формою, аби глядачі мали можливість наочно спостерігати, яка команда «веде» і вболівати за своїх. Ці змагання були першими і, так сказати, пробними. Ми хотіли випробувати, як все пройде, звернути увагу на можливі прорахунки в організації тощо. І можу сказати, що наші сподівання виправдалися, і задум вдалося реалізувати. Тому плануємо вже більш масштабний захід, в якому візьмуть участь уже більше команд. Плануємо зробити батли між збірними командами з різних регінів», – розповідає один зі співорганізаторів Віталій Волошин.

На змаганнях з командного бігу на одну милю Battle Mile спортсмени долають 1609 метрів. На старті починають змагання дві команди по 5 учасників. Проте в кожній з них є джокер, або запасний, який в певний момент може замінити одного з учасників команди.

Наступні такі змагання організатори планують вже на листопад цього року.
17.10.2019 16:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter