Вихідними в Черкасах відбувся масовий забіг на 1 466 метрів команд школярів

Як інформують у відділенні НОК України в Черкаській області, минулими вихідними в Черкасах організували масштабний забіг. Такий захід приурочили до Дня міста та Дня фізичної культури і спорту. Близько півтори тисячі учасників пробігли вулицею Хрещатик. Вони здолали відстань у 1466 метрів. Участь у забігу взяли команди учнів черкаських шкіл. Кожна команда складалася з 50-ти учасників. На переможців очікували грошові винагороди для навчальних закладів на придбання спортивного інвентаря.

Тож 35 команд черкаських шкіл змагалися в комадному забігу. Результа команд фіксували за показниками учасників, які дісталися фінішу останніми.

Перше місце у забігу вибороли учні школи № 17, вони здобули приз у 30 тисяч гривень. Другу сходинку змагань посіла команда школи № 24, їхня винагорода – 20 тисяч гривень. Третє місце і 10 тисяч гривень здобули учні школи № 32. Крім того, вісім команд отримали заохочувальні призи по 5 тисяч гривень за креативне патріотичне оформлення команди.
17.09.2019 16:55