У Черкасах пройшов турнір зі змішаних єдиноборств

Як інформують у міськраді Черкас, турнір зі змішаних єдиноборств закрив Черкаський спортивний фестиваль, який проходив у нашому місті 24 серпня. Він, нагадаємо, розгорнувся на трьох відкритих локаціях - Центральному стадіоні (де, власне, й відбувалися бої), Казбетському та Митницькому пляжах.
У Черкасах пройшов турнір зі змішаних єдиноборств

Змагання в рамках фестивалю організували спортсмени черкаського бійцівського клубу "MMA Grizzly" за підтримки заступника міського голови Юрія Ботнара.

- Впевнений, що кожен учасник турніру - сильна та смілива людина. Тут немає переможців чи переможених, незалежно від того, яким виявиться результат поєдинку, - сказав у своєму вітальному слові Юрій Андрійович та подякував усім ентузіастам, які розвивають спорт та пропогують його серед дітей. - Ми прагнемо перетворити Черкаси на спортивну столицю України! І кожен із вас своїми результатами наближає нас до цієї мети. Ми ж зі свого боку докладатимемо зусиль, аби створити комфортні умови, аби всі, хто хоче займатися спортом, мав де й на чим тренуватися.

- Сьогодні ми побачимо дуже різні бої: змагатимуться і професійні спортсмени, і хлопці, які всього лиш кілька днів тому дізналися про турнір і захотіли взяти участь, - розповів один із організаторів, керівник клубу "MMA Grizzly" Вячеслав Василенко.

На спеціальному ринзі, який облаштували просто неба, провели 8 боїв. За перемогу змагалися 16 спортсменів різного віку та в різних вагових категоріях. Були серед учасників і дівчата.

За результатами кожного з поєдинків спортсменів нагородили кубками.
27.08.2019 10:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter