У Черкаській облраді призначено стипендії ще двом спортсменам

Як нагадують у Черкаській облраді, на початку року обласна рада своїм рішенням заснувала обласну стипендію, яка призначається щорічно перспективним спортсменам Черкащини. Сьогодні комісія, співголовою якої є перший заступник голови обласної ради Валентин Тарасенко, схвалила пропозицію про включення ще двох перспективних спортсменів, яким після оформлення відповідних документів, буде виплачуватися у поточному році така стипендія.
У Черкаській облраді призначено стипендії ще двом спортсменам

Степендіатами стали:

Єлизавета Нечитайло – майстер спорту України, кандидат в члени Національної збірної команди України з кінного спорту, багаторазова чемпіонка та призерка чемпіонатів та кубків України. Нещодавно виборола третє місце чемпіонату України з триборства серед дорослих, юніорів та юнаків. Готується до участі в етапі Кубку світу з кінного спорту.

Максим Жук – майстер спорту України міжнародного класу, член Національної збірної команди України з веслування академічного. Кандидат на участь у Паралімпійських іграх 2020 року. Виборов друге місце на міжнародній регаті у класі двійок без рульового (Італія), друге місце Кубку світу у класі двійок без рульового (Польща0, два другі місця Кубку світу у складі змішаних екіпажів четвірок зі стерновим, розпашне весло PR3 MIX+ (паралімпійська дистанція) та у класі двійок без рульового. У серпні прийматиме участь у Чемпіонаті світу (Австрія).

Нагадаємо, рішенням обласної ради стипендія перспективним спортсменам Черкащини визначена у розмірі мінімальної заробітної плати.
19.08.2019 16:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter