На базі спортклубу «Grizzly» в Черкасах відкрили октагон - "бійцівську клітку"

Як інформують у Черкаській ОДА, професійну «бійцівську клітку» – октагон відкрили на базі Черкаського спортивного клубу «Grizzly». Відтепер тут удосконалюватимуть свою майстерність як малі, так і дорослі, а саме: спортсмени Черкаської обласної Федерації панкратіону, а також ті діти, які займаються безпосередньо в клубі. Відкрити октагон, якого до нині не було ні в місцевих спортивних школах, ні у Федерації, вдалося завдяки коштам обласного бюджету. На це спрямували майже 240 тис. грн.
На базі спортклубу «Grizzly» в Черкасах відкрили октагон - "бійцівську клітку"

Сюди прибув і голова обласної адміністрації Ігор Шевченко. Він переконаний: тренування в октагоні дадуть змогу спортсменам досягти в майбутньому ще більшої майстерності та в результаті – перемог.

– Розвиток професійного спорту – одне з наших основних завдань, – говорить очільник області. – Й обласна влада завжди підтримуватиме цю галузь, аби результати черкаських спортсменів на обласних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях ставали ще і ще кращими.

Нині ж, за словами В’ячеслава Василенка, президента Федерації панкратіону, чемпіона світу з бойового самбо, який є власником клубу, діти щасливі й у захваті від октагону, уже в ньому тренуються.
09.08.2019 09:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter