Команда з Кропивницького перемогла в 10-му фестивалі стрітболу "Маніфест вулиці" в Черкасах

Як інформують у БК "Черкаські мавпи", у Черкасах пройшов Х фестиваль «Маніфест вулиці». У ньому взяли участь 26 команд.

Команда з Кропивницького перемогла в 10-му фестивалі стрітболу "Маніфест вулиці" в Черкасах


Від рання на черкаському узбережжі по-спортивному гамірно. На території розважально-оздоровчого комплексу «Бочка» традиційно гримить фестиваль «Маніфест вулиці». Цьогоріч він ювілейний. Десятий рік організатори (Федерація баскетболу України, ВГО «УСЛ 3х3») збирають у Черкасах кращих стрітболістів країни. Цьогоріч у межах фестивалю розіграли нагороди однойменного турніру чемпіонату України УСЛ 3х3. Все за офіційними правилами FIBA 3×3.

Протягом усього дня на спортивних майданчиках точаться запеклі ігрові баталії. Найвправніших визначають у двох змагальних категоріях – чоловіки (відбірковий турнір УСЛ 3х3) та юнаки U18, гравці 2001 р. н. і молодші (відбірковий турнір УСЛ 3х3). У кожній команді було щонайменше по три спортсмени.

За звання кращого сперечалося 26 команд – 15 колективів серед чоловіків та 11 у категорії U18. Позмагатися на черкаський майданчик завітали команди із Києва, Кропивницького, Полтави та Золотоноші. Їм протистояли вже звичні команди вихованців «Черкаських Мавп». Чоловіки змагалися за головний приз – 6 тисяч гривень. Окрім цього переможець міг вибороти путівку у Фінал Української Стрітбольної Ліги 3х3.

До фіналу цьогоріч дійшли команда з Кропивницького – «Свіжі огірки» та мікс вихованців «Черкаських Мавп» - «Завали три бали».

У запеклій боротьбі гості з Кропивницького здобули перемогу – 21:19!
29.07.2019 09:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter