У першому півріччі 2019 року 20 черкаським спорсменам присвоїли звання "майстер спорту". Двом - майстер спорту міжнародного класу

На двадцять майстрів спорту України та двох – міжнародного класу побільшало на Черкащині лише за перше півріччя. Загалом за цей час в обласному управлінні молодьспорту присвоїли 451 розряд спортсменам області.

Зокрема, кандидатів у майстри спорту України побільшало на 220 осіб. Перший спортивний розряд отримав 231 спортсмен.
У першому півріччі 2019 року 20 черкаським спорсменам присвоїли звання "майстер спорту". Двом - майстер спорту міжнародного класу

Доводять свої атлетичні здібності спортсмени Черкащини на світовому, всеукраїнському та обласному рівнях. Лише за півроку з олімпійських видів спорту в області відбулося 172 заходи, збірні команди Черкащини взяли участь у 91 чемпіонаті та кубках України та 45 чемпіонатів та кубків області. З неолімпійських видів спорту провели 74 заходи. Збірні області побували на 27 чемпіонатах та кубках України й 26 чемпіонатах та кубках області.

– Фантастичні здобутки учасників ІІ Європейських ігор, які відбулися в Мінську, – зазначив начальник обласного управління у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА Максим Зеленський. – Анастасія Сапсай, яка виборола «золото» змагань та Андрій Болобан, який посів п’яте місце в загальному заліку. Вражають досягнення наших гімнастів. На чемпіонаті світу серед юніорів з гімнастики спортивної в Угорщині Назар Чепурний здобув «золото» на поперечині та став бронзовим призером у вільних вправах.

Він додав, що для обласного управління й надалі в пріоритеті є підтримка спортсменів та забезпечення їхньої належної підготовки до змагань.
16.07.2019 16:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter