Юнацька збірна Черкаської області здобула перемогу в змаганнях з пожежно-прикладного спорту в Харкові

Як інформують в управлінні ДСНС у Черкаській області, 2 липня на території спорткомплексу Головного управління ДСНС України у Харківській області розпочався ХХVІІ Чемпіонат України з пожежно-прикладного спорту.

У перший день Чемпіонату, спортсмени змагалися у підійманні по штурмовій драбині на 2-й та 4-й поверхи навчальної вежі. За результатами змагань, у категорії по штурмовій драбині, юнацька збірна Черкаської області стала чемпіоном.
Юнацька збірна Черкаської області здобула перемогу в змаганнях з пожежно-прикладного спорту в Харкові

Приємним є те, що за результатами 2-ох півфінальних забігів по штурмовій драбині серед дорослих, чемпіон України з пожежно-прикладного спорту, черкащанин Євген Ковбаса потрапив до півфіналу.

3 липня, у другий день Чемпіонату України з пожежно-прикладного спорту серед дорослих та юнаків, на учасників змагань чекають подолання 100-метрової смуги з перешкодами та у підйомі по висувній драбині на 3-й поверх навчальної вежі.

Загалом, цьогоріч до Харкова приїхала 41 команда з різних куточків країни та вищих навчальних закладів ДСНС. Усього — 369 учасників, з яких 38 жінок.
03.07.2019 13:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter