На честь відкриття II Європейських ігор у Черкасах урочисто підняли Олімпійський прапор

IІ Європейські ігри стартують сьогодні у Мінську. Аби підтримати спортсменів Черкащини, які беруть у них участь, біля обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву підняли Олімпійський прапор. Про це інформують у Черкаській ОДА.

До складу національної команди, що представляє Україну на ІІ Європейських іграх, увійшли четверо спортсменів Черкащини. Це – самбісти Анастасія Сапсай і Андрій Болобан, баскетболіст Дмитро Ліповцев та стрілець Сергій Куліш, які є вихованцями «Школи вищої спортивної майстерності» Черкаської обласної ради.

До учасників з привітальним словом звернулися заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Тетяна Уфімцева та голова відділення Національного олімпійського комітету України в Черкаській облаcті Андрій Більда. На заході також був присутній Сергій Куліш, заслужений майстер спорту України з кульової стрільби, учасник I Європейських ігор 2015 р. в м. Баку (Азербайджан, срібний призер) ХХХI Олімпійських ігор 2016 р. в м. Ріо-де-Женейро (Бразилія).
21.06.2019 14:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter