Спортсмени ЧНУ посіли 7-ме загальнокомандне місце на XIV літній Універсіаді України

Спортсмени ЧНУ посіли 7-ме загальнокомандне місце на XIV літній Універсіаді УкраїниЯк інформують у ЧНУ, XIV літня Універсіада України завершилася. Сьогодні стали відомі офіційні результати змагань.

За результатами у загальнокомандній першості серед 116 закладів вищої освіти Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького посів 7 місце.

А за результатами загальнокомандної першості у ІІ категорії (ЗВО, що мають інститути чи факультети фізичного виховання) ЧНУ зайняв другу сходинку.

Нагадаємо, що перемоги спортсменів у XIV літній Універсіада України поповнили скарбничку досягнень університету.

Баскетбольна команда ЧНУ стала чемпіоном України серед студентів і перемогла у Всеукраїнській Універсіаді з баскетболу.

Футболісти поступилася в результаті серії пенальті команді Національного університету фізичного виховання і спорту та посіли ІІ місце серед студентів України.

Відзначилися й легкоатлети: у штовханні ядра Світлана Марусенко зайняла перше місце; у бігу на 400 метрів Тетяна Безшийко посіла 2 місце; на 5-кілометровій дистанції бронзова нагорода дісталася Валентині Михайлик.

Також третє місце посіла чоловіча естафетна команда в складі Богдана Щибрі, Станіслава Гавриша, Панаса Зінченка, Вадима Харківського.

Жіноча команда зі спортивної гімнастики завоювала ІІІ командне місце.
18.06.2019 11:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter