10 млн. грн. з Держбюджету буде виділено на реконструкцію басейну в Чорнобаї

10 млн. грн. з Держбюджету буде виділено на реконструкцію басейну в ЧорнобаїЯк інформують у Черкаській ОДА, 10 млн грн із державного бюджету отримає на реконструкцію басейну у РФОК Чорнобаївського району. Відповідне рішення 6 червня прийняла міжвідомча комісія з відбору об’єктів для надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво нових, реконструкцію та капітальний ремонт існуючих спортивних п’ятдесятиметрових і двадцятип’ятиметрових басейнів.

Нагадаємо, у березні Кабінет Міністрів України затвердив дві постанови про Порядок використання коштів на будівництво палаців спорту та басейнів. Для отримання субвенції виконавчі органи рад мали подати Мінмолодьспорту пропозиції щодо включення об’єкту інфраструктури до переліку об’єктів, на які планується спрямувати субвенцію.

Чорнобаївська райдержадміністрація за ініціативи голови РДА Сергія Джоболди та підтримки депутатського корпусу районної ради подали на розгляд комісії пакет документів щодо реалізації проекту «Реконструкція частини будівлі Чорнобаївського районного спортивного комплексу (приміщення басейну з улаштуванням альтернативних джерел електроенергії) по вул. Спортивна, 5, смт Чорнобай, Черкаської обл.». Проект передбачає ремонт конструкцій покрівлі, утеплення фасаду та покрівлі, впровадження альтернативних джерел електроенергії, демонтаж існуючого та монтаж нового обладнання і трубопроводів чаші басейну, оздоблення стін, стелі, підлоги та облаштування умов для людей з обмеженими фізичними можливостями.

Днями на засіданні комісії під головуванням заступника Міністра молоді та спорту України Миколи Даневича проект презентували перший заступник голови районної державної адміністрації Валентина Борисівна Стилик, Олімпійський чемпіон з греблі на каное, триразовий чемпіон Європи, семиразовий чемпіон СРСР, п’ятнадцяти-разовий чемпіон УРСР, заслужений майстер спорту Андрій Іванович Хіміч та депутат Черкаської обласної ради Микола Михайлович Пошиваник.
11.06.2019 14:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter