"Черкащина-Академія" перемогла чернівецьку Буковину 2:0

11 травня в матчі 25-го туру чемпіонату України з футболу в Другій лізі (зона "А") ФК "Черкащина-Академія" на своєму полі обіграв чернівецьку "Буковину" 2:0.

Як інформують у прес-службі ФК, у літньо-осінній частині чемпіонату академіки вдвічі в суху обігрували буковинців, тому перемога у третьому матчі не стала особливою сенсацією. Черкащани впевнено з перших хвилин контролювали гру, хоча початок тайму для нашої команди легким назвати не можна. На 8 хвилині гравець Буковини на силу бив з меж штрафного, проте м’яч пролетів поруч зі стійкою. До середини тайму гра вирівнялась. Обидві команди мали гарні моменти. Одним з них був удар по воротах Бойка на 18 хвилині . Після розіграшу стандарту, м’яч опинився у Віталія і той крученим ударом цілив у ворота, проте м’яч пролетів поруч зі стійкою. За кілька хвилин чернівчани відповіла не менш гострим моментом. Один з гравців Буковини підступним ударом направив м’яч під перекладину, але наш Олексій Майборода врятував команду, перевівши м’яч на кутовий. На 33 хвилині рахунок у матчі відкрив Олександр Медведь. За дві хвилини чудову нагоду мали академіки. Воротар чернівчан за мешами карного майданчику невдало відібрав м’яч у Кошелюка, вибивши його прямо до ніг Сторчоуса. Той увірвався до штрафного і пробив по воротах, проте захисник гостей майстерно відбив м’яч головою.

На другий тайм академікі були налаштовані більш рішуче. Доказом цьому став швидкий гол Бойка на 51 хвилині. Черкащани і не думали зупинятися, вони створили низку гострих моментів біля воріт гостей. У другому таймі наша команда повністю перегравала Буковину. На 65 хвилині Олександр Кирилюк робить першу заміну. На полі замість Андрія Сторчоуса з’явився Максим Зеленевич. На 72 хвилині Бойко потужним ударом бив метрів з 25-ти, але воротар гостей відбив м’яч. Під кінець тайму гарний момент створили академіки. Тенжицький бив у ствір воріт, проте влучив у Тищенка, який стояв на лінії воріт. Від Івана м’яч відскочив у руки воротарю чернівчан. Свисток арбітра сповіщає про завершення матчу і третю перемогу «Черкащини-Академії» над «Буковиною» .

Після цього матчу з 42-ма очками "Черкащина-Академія" посідає 1-ше місце в зоні "А".
13.05.2019 08:15