"Черкащина-Академія" в гостях перемогла житомирське "Полісся" 4:0

Як інформують у прес-службі ФК "Черкащина-Академія", у черговому матчі чемпіонату України в 2-й лізі черкаська команда в гостях перемогла житомирське "Полісся" 4:0.

Активніше на правах господарів розпочало «Полісся». Вже на 3 хвилині житомирські футболісти заробили перший кутовий, проте не змогли вдало його розіграти. На 8 хвилині наша команда мала низку небезпечних моментів біля воріт житомирян. Академіки розіграли кілька кутових, проте після розіграшу м’яч відскочив за межі штрафного майданчику. На 11 хвилині після фолу на Тарасенку наша команда отримала можливість пробити штрафний. Потужним ударом пробивав Віталій Бойко, проте голкіпер «Полісся» зумів парирувати удар. На 21 хвилині арбітр призначає пенальті. Гравець «полісся» у карному майданчику підіграв собі рукою. До точки підходить Віталій Бойко та впевнено реалізує 11-метровий удар. Вже через 3 хвилини Академіки подвоюють перевагу. Після подачі Кошелюка гол забиває Тимофієнко, розтрілюючи воротаря в притул ударом головою. На 31 хвилині черкащани знову заробляють небезпечний штрафний. Тимофієнко сильним ударом пробивав з 30 мерів, але м’яч пройшов в кількох сантиметрах над поперечкою.

У 2 таймі черкащани з перших хвилин активно йшли вперед. Доказом тому став гол Олександра Медведя. Після третього голу житомиряни намагаються пресингувати, проте відігратися їм не вдається. Перша половина другого пройшла на рівних. У матчі з «Поліссям» за команду майстрів «Черкащина-Академія» дебютує Леван Кошадзе. Він вийшов на поле замість автора третього голу – Олександра Медведя. На останніх хвилинах матчу академіки провели хорошу атаку лівим флангом, Максим Зеленевич прострілював, проте захисник «Полісся» перевів м’яч на кутовий. Наша команда вдало розігрує цей стандарт і Олег Тарасенко робить рахунок у матчі 4:0. Фінальний свисток засвідчує розгромну перемогу «Черкащини-Академії» над житомирським «Поліссям». Завдяки перемозі у цьому матчі, команда майстрів «Черкащина-Академія» одноосібно очолює турнірну таблицю групи "А" серед команд 2 ліги ПФЛ
25.04.2019 21:00