Із 6 по 13 квітня в Черкасах проходять "Дні громадського здоров'я"

Як інформують у Черкаській облраді, з 6 по 13 квітня в м. Черкаси проводяться заходи, метою яких є привернення громадської уваги до проблем і питань охорони здоров’я населення, попередження захворювань, збільшення тривалості життя та зміцнення здоров’я шляхом організованих зусиль суспільства, а отже, стосується всіх і кожного.

Так, 7 квітня, під егідою обласної державної адміністрації, обласної та міської рад, в Долині троянд відбулося святкове відкриття. Захід має назву «День громадського здоров’я», але його організатори – управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації та комунальний заклад «Черкаський обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом» Черкаської обласної ради продумали так, щоб він тривав цілий тиждень.
Із 6 по 13 квітня в Черкасах проходять "Дні громадського здоров'я"

А для цього об’єднали зусилля представників багатьох закладів та організацій: управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації; Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»; обласне відділення Національного олімпійського комітету; спеціалізовану ДЮСШ олімпійського резерву Черкаської обласної ради; Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради; міський будинок культури імені Івана Кулика; міські КП «Дирекція парків» і «Черкасиводоканал».

Святковий захід розпочався з урочистого внесення прапорів України, області, міста в кортежі велосипедистів комплексної дитячої юнацької спортивної школи № 2 міської ради та спортсменів-бігунів спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву Черкаської обласної ради. Його було урізноманітнено концертною програмою, виступами творчих колективів, показовими виступами спортсменів, майстер-класами з декоративно-ужиткового мистецтва, спортивно-ігровою програмою, командним квестом «Здоров’я».
Із 6 по 13 квітня в Черкасах проходять "Дні громадського здоров'я"

На свіжому повітрі учасники Дня громадського здоров’я грали у настільні ігри, народні забави, вчилися створювати писанки. Також організатори влаштували заняття із йоги для всіх, показові виступи від майстрів бойових мистецтв, а також катання на роверах.
09.04.2019 10:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter