"Черкащина-Академія" у гостях перемогла "Верес" 1:0 (відео)

"Черкащина-Академія" у першому матчі весняної частини Чемпіонату здобуває перемогу з рахунком 1:0 над командою "Верес" та впритул наблизилась до лідера групи "А". Про це інформують у прес-службі ФК.

На правах господарів активніше розпочали футболісти «Вереса». Проте вже на 3 хвилині захисник червоно-чорних у штрафній фолить на нашому гравцю і арбітр призначає пенальті. До м’яча підходить Андрій Сторчоус. Удар! Проте голкіпер рівнян парирує удар. На 6 хвилині Маїк б’є зі стандарту проте наш новачок Олексій Майборода переводить м’яч на кутовий. Гра вирівнялась. На 13 хвилині Семанчук пробиває, проте стійка страхує нашого кіпера. Активна гра. 17 хвилина Тимофієнко завдає сильного удара, проте м’яч летить вище воріт. До кінця тайму обидві команди атакували та намагались забити, проте ні Академікам, ні «Вересу» цього не вдалось.

2 тайм розпочався з низки кутових біля воріт нашої команди. Після чергового стандарту Рафальський пробиває по воротах. Проте Майборода впевнено переводить м’яч на ще один кутовий. На 65 хвилині Черкащани проводять хорошу комбінацію. Тимофієнко з лівого флангу робить передачу на Тищенка, той скидує на Медведя. Олександр в дотик пробиває по воротах «Вересу» і відзначається голом у дебютному офіційному матчі. Академіки з новими силами йдуть в атаку, але рівняни намагаються перехопити ініціативу. На 87 хвилині Олександр Кирилюк робить єдину заміну на 87 хвилині замість Андрія Сторчоуса на полі з’являється Вадим Тенжицький. Арбітр компенсує 6 хвилин, гравці «Вереса» знову йдуть в атаку, проте всі їх намагання лишаються марними. Свисток судді сповіщує про закінчення гри і засвідчує перемогу нашої команди у першому матчі весняної частині Чемпіонату та впритул наближається до лідера Групи "А".
08.04.2019 08:25