Для Черкаської школи веслування купили новий човен-"четвірку"

У черкаській школі з веслування з’явився новий човен-«четвірка». Його вартість – 399 500 грн. Більшість коштів – 97% – для придбання нового інвентаря спрямували з державного бюджету за пропозицією народного депутата з Черкас Олега Петренко. Ще 3% вартості покрив міський бюджет.

Човен створено з легких композитних матеріалів, його вага ¬– близько 50 кг. «Четвірку» використовуватимуть учні ДЮСШ для академічного веслування. Сьогодні школа налічує 250 вихованців, 50 з яких займаються саме академічним веслуванням.
Для Черкаської школи веслування купили новий човен-"четвірку"

Нове сучасне обладнання дозволить не лише бути на рівні з рештою учасників змагань, а й досягати хороших результатів, переконані тренери ДЮСШ.

¬– Це перший такий човен, що з’явився у ДЮСШ за останні роки, який зроблений із нових композитних матеріалів. Він дозволить брати участь у змаганнях і не програвати суперникам за рахунок інвентаря. Бо ті човни, що були в ДЮСШ до цього, відповідали рівню 1990-их років. Постійно доводилося їх ремонтувати тільки для того, щоб проводити тренувальний процес. Новий човен дасть можливість брати участь у змаганнях усеукраїнського та міжнародного рівнів і добиватися високих спортивних результатів, – переконаний тренер-викладач ДЮСШ з веслування Сергій Гречуха.

Окрім нового інвентаря, цьогоріч на території школи планують розпочати велику реконструкцію. На неї в міському бюджеті вже закладено 20 млн грн. А на початку літа в місті вперше проведуть всеукраїнські змагання з веслування – кадетська ліга «Золоте весло». У Черкасах очікують на близько 250 юних веслувальників з усієї України. Головна мета – популяризація веслування в Україні загалом та місті Черкаси зокрема.
05.04.2019 09:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter