Гравці ФК "Черкащина-Академія" зустрілися з депутатами Черкаської облради

Команда майстрів «Черкащина-Академія» зустрілася з керівництвом Черкаської області. Про це інформують у прес-службі ФК.

Зустріч пройшла 3 квітня у малому залі Будинку рад. Участь у ній взяли: команда майстрів, її тренерський штаб, менеджмент ФК «Черкащина-Академія» , тренери та співробітники Академії «Всеукраїнський центр футболу та футзалу «Черкащина».
Гравці ФК "Черкащина-Академія" зустрілися з депутатами Черкаської облради

Керівництво Черкаської області представляли: Валентин Тарасенко – 1-й заступник голови Черкаської обласної ради, Максим Зеленський – начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації, депутати Обласної ради – Микола Булатецький і Анатолій Яріш.

З вступним словом до учасників зустрічі звернувся президент футбольного клубу Володимир Лашкул. Він підкреслив важливу роль співпраці футбольного клубу з Обласною радою та зупинився на питаннях організації виконання рішення сесії обласної ради від 18 грудня 2018 року, яка розглянула питання «Про Громадську організацію Футбольний клуб «Черкащина-Академія» та прийняла відповідну постанову. Володимир Григорович також підняв питання про обрання почесним президентом першого заступника голови Черкаської ОДА – Тараса Висоцького і повідомив, воно буде розглянуто під час чергових загальних зборів громадської організації. Президент футбольного клубу також зазначив, що 3 квітня позачергові загальні збори надали статус постійних учасників громадської організації ФК «Черкащина-Академія» депутатам Обласної ради – Миколі Булатецькому, Володимиру Доманському, Анатолію Ярішу, Сергію Куликову та юристу клубу Сергію Богуславцю на підставі їх особисто поданих заяв.

До учасників зустрічі звернувся 1-ий заступник голови Черкаської обласної ради – Валентин Тарасенко. Відбулася дискусія, у якій взяли участь Микола Булатецький, Максим Зеленський та Володимир Фощій. Усі вони зазначили про готовність влади допомагати єдиному професійному клубу на Черкащині.

Перед учасниками виступив Олександр Кирилюк, головний тренер команди майстрів «Черкащина-Академія». Він подякував керівництву Черкаської області за організаційну та політичну підтримку футбольного клубу і команди, розповів про підготовку команди майстрів до ІІ кола під час зимової перерви. Олександр Ілліч зазначив, що тренерський штаб зумів подолати кадрові проблеми, які виникли після того, як команду залишило троє основних гравців. Загалом, наставник детально розповів про проведення навчально-тренувальних зборів і зазначив, що з 10 контрольних матчів Академіки змогли здобути перемогу у 8 і лише у двох матчах зазнали поразки.

Під час зустрічі було представлено нових гравців, контракти з якими були підписані у міжсезоння. Валентин Тарасенко, Максим Зеленський, Володимир Фощій і Володимир Лашкул вручили новим гравцям ігрові футболки з номерами та прізвищами. Тож, до команди майстрів «Черкащина-Академія» у зимове міжсезоння долучилися: голкіпер Олексій Майборода, захисники Олег Домальчук та Євген Задорожнюк, півзахисники Олександр Медведь, Олександр Цибульник, Леван Кошадзе.

Депутат обласної ради – Микола Булатецький та заступник голови Федерації футболу Черкаської області – Володимир Фощій звернулись до футболістів та закликали спортсменів до боротьби за путівку до першої ліги. Вони зазначили, що всі шанси для виходу команди до вищого дивізіону є. Для цього потрібно, щоб кожен футболіст, що виходить на той чи інший матч розумів, що не зважаючи на складну політичну та економічну атмосферу, яка панує у суспільстві, невизначеність бізнесу і людей, напруженість, що пов’язана з майбутнім ІІ туром виборів Президента України - футбольному клубу вдалося зняти фінансову напругу в колективі та створити умови для спокійної атмосфери та підготовки футболістів до весняної частини Чемпіонату.

На завершення президент футбольного клубу зазначив, що з боку керівництва клубу та його партнерів надані фінансові преференції (позики) футболістам і тренерам команди, створені інші додаткові умови для мотивації спортсменів і тренерів. Таким чином є всі підстави сподіватися на успішний виступ у ІІ частині чемпіонату і подолання 4-х очкового відставання від лідера групи «А» команди – «Минай».
04.04.2019 14:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter