"Черкаські Мавпи" поступилися "Запоріжжю" 80:81 в третьому матчі та вилетіли з плей-оф

Запоріжжя приймав Черкаські Мавпи у вирішальному третьому матчі плей-оф Суперліги Парі-Матч, в якому визначався учасник півфіналу. Про це інформують у прес-службі черкаської команди.
"Черкаські Мавпи" поступилися "Запоріжжю" 80:81 в третьому матчі та вилетіли з плей-оф

Краще сумбурний старт матчу провели господарі, які у фірмовому стилі активно втікали у швидкі відриви. Саме у фаст-брейках запоріжці набрали 14 з 25 очок за чверть, вигравши першу десятихвилинку. Мавпи мали серйозні проблеми з відсотком влучань, реалізувавши лише 29% спроб, та отримавши 8 очок дефіциту.

У другій чверті команди збавили оберти, засушили гру та пробили цілу серію штрафних - господарі ще до великої перерви виконали 25(!) кидків з лінії, але лише 16 з них досягли мети. Саме цей фактор дозволив господарям втримати перевагу. Мавпи заволоділи перевагою на щитах та трохи краще атакували з дальньої відстані, але виграли другу чверть лише «+2», залишившись із 6-очковим відставанням за підсумками першої половини.

У третій чверті ключовими стали два поспіль влучних дальніх від Шевченка, завдяки яким господарі повернули собі більш комфортну двозначну перевагу. Мавпи мінімально програли 10-хвилинний відрізок, але, що важливіше, почали втрачати перевагу на щитах.

Ікс-фактором Мавп наприкінці матчу став Ткаченко, який став брати гру на себе. Саме його проходи, які часто зупинялись фолами, дозволили Мавпам підтягнутись у рахунку і повернути інтригу - після результативного прохода Янга рахунок став рівним за півтори хвилини до кінця гри. Але кінцівку все ж таки виграли господарі, які краще пробили штрафні наприкінці гри. Отверченко міг зрівнювати рахунок за 15 секунд до кінця матчу, але схибив з-під кільця. Мавпи так і не змогли наздогнати Запоріжжя, поступившись у вирішальному третьому матчі серії.

Чемпіон України, втративши трьох бігменів наприкінці гри через перебір фолів, зазнав поразки в серії з переможцем регулярки та завершив свій виступ у першому раунді плей-оф Суперліги Парі-Матч.

Суперліга Парі-Матч. Плей-оф

1/4 фіналу. Третій матч

Запоріжжя - Черкаські Мавпи

Рахунок в серії - 2:1
02.04.2019 10:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter