18-19 травня в Умані проходитимуть змагання з автомобільного та мотоциклетного дрег-рейсингу

18-19 травня в Умані проходитимуть змагання з автомобільного та мотоциклетного дрег-рейсингу За інформації міськради Умані, 18-19 травня до Дня Европи за підтримки міського голови Олександра Цебрія, Повітряних збройних сил України Вінницька федерація дрег-рейсингу та дріфту і президент федерації Андрій Гальчинський презентують одразу чотири змагання з автомобільного та мотоциклетного дрег-рейсингу.

Змагання триватимуть два дні на військовому аеродромі в Умані.

19 травня до Умані на Професійну Українську Дрег-рейсинг серію PROUDRS (комерційна назва серії BELSHINA DRAGRACING PRO COMPETITIONS OF UKRAINE) завітають найпотужніші дрегстери та чемпіони таких країн як Польща, Латвія, Молдова, Румунія та, звичайно, Україна. Понад 100 пілотів на дрегстерах до 4000 кінських сил прийматимуть участь в першому етапі. Призовий фонд серії PROUDRS складає 30 000 доларів. Тож, пілоти їхатимуть на максимумі.

Окрім того, глядачів очікує неймовірне дріфт-шоу та стантрайдінг-шоу. А на честь святкування 10-річчя VFDD на змаганнях буде розіграно 10 цінних призів. Серед них: ДРІФТ-ТАКСІ з професійними дріфтерами Drift Pro Competition of Ukraine, а також ДРАГ-ТАКСІ на автомобілі понад 1000 кінських сил.
28.03.2019 10:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter