Три черкаських боксери здобули перемогу на Всеукраїнському турнірі ім. Б. Хмельницького

Як інформують у міськраді Черкас, 16 березня пройшли фінальні поєдинки Всеукраїнського боксерського турніру імені Богдана Хмельницького серед чоловіків. У підсумку спортсмени із Черкас вибороли три золоті нагороди. На п’єдестал першості піднялися Мирослав Гончар, Дмитро Майдаков та Роберт Жмурко.

Вихованець спортивної школи «Вікторія» Мирослав Гончар на ринзі зустрівся із львів’янином Владиславом Голодом. Змагалися у ваговій категорії до 60 кг (light).

Дмитро Майдаков (категорія до 75 кг) за першість турніру змагався з Андрієм Тимошенком із Чернігівської області.

А черкасець Роберт Жмурко переміг свого суперника з Кіровограду Валентина Стебліна в суперважкій вазі.

У межах турніру кращим боксером судді назвали Владислава Михайлова із Вінниці, кращою технікою, на їх думку, володіє Денис Песоцький із Чернігова, у номінації «За волю до перемоги» відзначили Дмитра Майдакова та Андрія Тимошенка.

Нагадаємо, Всеукраїнський турнір з боксу імені Богдана Хмельницького в нашому місті відбувається третій рік поспіль. Він проходив під егідою Міністерства молоді та спорту України, серед його організаторів виступає і Черкаська міська рада. Загалом на ринзі зустрілося майже 70 спортсменів із 14 областей (із Вінницької, Дніпропетровської, Житомирської, Запорізької, Івано-Франківської, Кіровоградської, Львівської, Одеської, Полтавської, Харківської, Чернівецької, Чернігівської, Черкаської та м. Київ).
18.03.2019 16:35