У Черкасах пройшли всеукраїнські змагання з панкратіону та грепплінгу

У Черкасах пройшли всеукраїнські змагання з панкратіону та грепплінгу Понад 500 спортсменів змагалися в Черкасах за першість у фіналі Кубка України з панкратіону та грепплінгу. За інформацією міськради Черкас, турнір відбувався упродовж 7 – 9 березня на території спортивного комплексу «Будівельник», що на проспекті Хіміків, 50/1. Сюди з’їхалися бійці з 19 різних міст.

Під час офіційного відкриття турніру учасників привітали міський голова Анатолій Бондаренко та його заступник Юрій Ботнар.

– Турнір такого рівня дуже важливий для нашого міста. Торік у Черкасах відбулося 8 змагань міжнародного рівня та 66 всеукраїнського значення, – сказав у своєму вітальному слові мер. – Усім учасникам – чесної боротьби та безкомпромісних перемог!

– Для нас такі змагання – ще один крок до перетворення Черкас на спортивну столицю, яке ми розпочали у 2018 році. Ми зробимо усе, аби наше місто і надалі могло приймати змагання всеукраїнського та міжнародного рівня, а черкаські спортсмени – необхідні умови для тренувань і перемог, – додав Юрій Ботнар. – Бажаю, аби нині переміг найсильніший і всі спортсмени підвищили свою майстерність.

Одночасно із дорослим турніром кращих визначали й серед спортсменів 10-11 років. Призери змагань отримають можливість потрапити до складу національної збірної та представляти Україну на чемпіонаті Європи.

Черкаси на цих змаганнях були представлені двома основними клубами «Grizzly» та «Achilles».
12.03.2019 10:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter