"Черкаські Мавпи" в гостях перемогли МБК "Миколаїв" 83:75

Черговий важкий матч Черкаські Мавпи проведи проти МБК Миколаїв. Як інформують у прес-службі команди, на виїзді команда Максима Міхельсона, завдяки ефектній кінцівці та фантастичному влучанню Отверченка на овертайм, переграла Миколаїв! Руслан Отверченко реалізував триочковий під акомпанементи сирени, чим перевів гру в овертайм. В підсумку черкасці вирвали важливу перемогу - 83:75.
"Черкаські Мавпи" в гостях перемогли МБК "Миколаїв" 83:75

МБК “Миколаїв” – “Черкаські Мавпи” ОТ 75:83 (18:16; 7:20; 27:24; 15:16; 8:16)

ЧМ: Отверченко 22 оч; Чумакові 17; Липовцев 14, Кольченко 13, Янг 10.

Хід матчу

Початок зустрічі пройшов за рівної боротьби, у підсумку якої господарі забезпечили мінімальні два очка переваги за стартову чверть.

Та вже у другій 10-хвилинці чемпіони відчутно додали. То ж на велику перерву гості мали 11 очок запасу. Особливо вдало пішли у чемпіонів триочкові. Тут перевага за першу половину була беззаперечна – 7:0 за реалізованими. По три дальні спроби реалізували Отверченко та Липовцев.

Однак по перерві господарі перехопили ігрову ініціативу. Миколаївці наздогнали гостей та вийшли вперед. При тому, що триочкові і надалі вперто не проходили. Усього за весь основний ігровий час зустрічі гравці Миколаєва лише тричі влучили з-за дуги.

Здавалося, господарі знову переможуть, як і кілька днів тому в Черкасах, коли за 1:20 до сирени вони мали 6 очок переваги. Однак чемпіони змогли повернутися в боротьбу. Гру в овертайм перевів дальній постріл Липовцева з сиреною.

Схоже, такий перебіг психологічно пригнітив миколаївців. У овертаймі Черкаські Мавпи впевнено довели зустріч до вольової перемоги.

Герої матчу

У переможців вагомий внесок у загальнокомандний результат зробили Отверченко (22 очка), Чумаков (17 очок, 14 підбирань) та Липовцев (14). Разом на двох вони реалізували 9 з 12-ти точних триочкових. Влучання Отверченка на останній секунді основного ігрового часу перевело гру в переможний овертайм.
11.03.2019 13:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter