У Черкасах відзначили найкращих спортсменів області за результатами 2018 року

У Черкасах пройшло обласне свято "Спортивне сузір'я". Як інформують у Черкаській ОДА, найкращих спортсменів області за 2018 рік вітали обласні та міські представники влади, керівники провідних спортивних організацій.

Переможців отбирали по 19 номінаціях. Журі обирало кандидатури комісійно на підставі зароблених спортсменами, федераціями, школами упродовж минулого року балів на змаганнях обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів.

У Черкасах відзначили найкращих спортсменів області за результатами 2018 року


У Черкасах відзначили найкращих спортсменів області за результатами 2018 року


За результатами спортивного 2018 року перемогу здобули:

Кращий спортсмен з олімпійських видів спорту: Іван Тищенко;
Краща спортсменка з олімпійських видів спорту: Діана Залевська;
Кращий спортсмен з неолімпійських видів спорту: Роман Щербатюк;
Краща спортсменка з неолімпійських видів спорту: Катерина Коваленко;
Кращий тренер з олімпійських видів спорту: Михайло Гуленко;
Кращий тренер з неолімпійських видів спорту: Юрій Зубов;
Кращий спортсмен «Сильні духом» (спортсмен з особливими потребами): Максим Коваль;
Кращий тренер «Сильні духом»: Іван Кирдода;
Кращий спортсмен – ветеран: Ольга Ковальова;
Краща федерація з олімпійських видів спорту: Черкаська обласна федерація легкої атлетики;
Краща федерація з неолімпійських видів спорту: Черкаська обласна федерація з веслування на човнах «Дракон»;
Краща федерація з ігрових видів спорту: Федерація футболу Черкаської області;
Краща ДЮСШ з олімпійських видів спорту: комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №2 Черкаської міської ради;
Краща ДЮСШ з неолімпійських видів спорту: комплексна дитячо-юнацька спортивна школа “Вулкан” Черкаської міської ради;
Меценат спорту: Віктор Євпак, Григорій Плічко, Сергій Тищенко, Валентин Ничипоренко, Володимир Осадчий;
Кращий засіб масової інформації у номінації «Спорт» (електронні видання): «Черкаський спорт», «Нова Доба»; телеканали «ВІККА» та «UA:Суспільне Черкаси»;
«Молоде обдарування» серед дівчат: Анастасія Деркач;
«Молоде обдарування» серед хлопців: Назар Чепурний.
27.02.2019 17:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter