У Черкасах відбулися змагання з армспорту

У Черкасах відбулися змагання з армспорту 15 юних спортсменів ПНЗ «Багатопрофільний молодіжний центр» ЧМР взяли активну участь у Чемпіонаті Черкаської області з армспорту серед юнаків (2001 рік і молодше), юніорів (1998 рік і молодше) та дорослих.

В активі вихованців Центру 8 медалей різного ґатунку: Богдан Кирилець, Олександр Черінько, Нікіта Шаблевський, Богдан Ткаченко та Назар Вакула у своїх вагових категоріях вибороли 3 «золота», 3 «срібла» та 2 «бронзи».

На обласних змаганнях продемонстрували свою спортивну майстерність 46 рукоборців із Золотоноші, Чорнобаю, Драбова, Звенигородки та Черкас.

Чемпіонат організовують із метою популяризації армспорту і подальшого його розвитку в Черкаській області, агітації та пропаганди фізичної культури і спорту серед підлітків та молоді. Змагання проводилися по системі вибування після 2 поразок на правій та лівій руці серед юнаків, юніорів та дорослих у вагових категоріях до 60, до 70, до 80, до 90, до 100, 100+ кг, а також жінок у ваговій категорії до 70 кг.
21.02.2019 16:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter