44 спортсмени з Черкас впродовж 2019 року отримуватимуть міські стипендії

44 спортсмени з Черкас впродовж 2019 року отримуватимуть міські стипендії Як інформують у міськраді Черкас, цього року 44 провідні та перспективні спортсмени й тренери отримуватимуть міські стипендії. Її нараховуватимуть кожного місяця. Претендентів на премії обирала спеціально створена комісія з-поміж 92 кандидатів. Зважали, насамперед, на здобуті впродовж минулого року перемоги атлетів.

Нагадаємо, у 2019-ому розмір спортивних стипендій підвищили із двох тисяч гривень до трьох та десяти. Із такою ініціативою виступив заступник міського голови Юрій Ботнар. Її своїм голосуванням на сесії підтримали й міські обранці.

– Щиро радію, що можемо ще більше підтримувати наших спортсменів, допомагаючи їм здобувати нові перемоги і прославляти наше козацьке місто та Україну, – коментує Юрій Ботнар. – Дякую їхнім батькам, тренерам та усім причетним до розвитку спорту.

11 лютого Юрій Ботнар разом із заступником міського голови Ігорем Коломойцем та директором департаменту освіти та гуманітарної політики Сергієм Вороновим вручили сертифікати на отримання міської стипендії в галузі спорту.

Підтримку з міського бюджету в розмірі 10 000 на місяць цього року отримуватимуть: Марина Мальована та її тренер Андрій Мальований (бокс), Іван Тищенко та Михайло Гуленко (веслування), Іван Ткаченко та його тренер Юрій Зубов (кікбоксинг), Анастасія Сапсай та Володимир Римар (дзюдо), Назар Чепурний та Ірина Надюк (спортивна гімнастика), Сергій Куліш та Віктор Нагній (кульова стрільба), Роман Данилюк та його тренер Іван Кирдода (інваспорт, легка атлетика).

У категорії інваспорту обрано п’ять претендентів, яким до кінця року виплачуватимуть по три тисячі гривень. Це Олександр Дорошенко (інваспорт, легка атлетика), Євген Тихонов (інваспорт, легка атлетика), Світлана Дяченко (інваспорт, кульова стрільба), Артем Манько (інваспорт, фехтування) і Євгенія Половинка (інваспорт, пауерліфтинг).

Серед перспективних спортсменів, які тепер отримуватимуть теж по три тисячі гривень, стипендію міського голови та міської ради призначили Романові Щербатюку (кікбоксинг), Юрію Нікітіну (фехтування), Дмитру Омеляненку (кульова стрільба), Марині Чорноморець (кульова стрільба), Дмитру Майдакову (бокс), Юрію Майдакову (бокс), Олександру Примаченку (греко-римська боротьба), Олександру Каракай (фехтування), Анастасії Шпанюк (бокс), Івану Прудіусу (дзюдо), Мирославу Гончару (бокс), Ростиславу Царану (велоспорт), Максиму Кофану (бокс), Тетяні Безшийко (легка атлетика) і Денису Снесарю (морське багатоборство (триборство).

Серед спортсменів, що представляють ігрові вили спорту, було визначено 10 осіб. Це – Сергій Врабій (інваспорт, голбол), Віктор Пустовіт (інваспорт, футбол), Денис Майстренко (хокей на траві), Денис Кудряшов (хокей на траві), Артем Масоха (футбол), Владислав Гарнага (футбол), Артем Короп (футбол), Віталій Коломоєць (футбол), Дмитро Скожепа (футбол) і Дмитро Нагорний (баскетбол).
12.02.2019 13:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter