20 найкращих спортсменів Черкащини впродовж 2019 року отримуватимуть стипендії з бюджету області

20 найкращих спортсменів Черкащини впродовж 2019 року отримуватимуть стипендії з бюджету області Двадцять найрезультативніших атлетів з олімпійських та неолімпійських видів спорту, а також інваспорту Черкащини отримуватимуть річні стипендії з обласного бюджету. Як інформують у Черкаській ОДА, найкращих комісійно відбирали на засіданні в ОДА під головуванням заступника очільника області Костянтина Омаргалієва.

У 2019 році обласні спортивні стипендії отримуватимуть 11 представників з олімпійських видів спорту, 6 – з неолімпійських, а також троє з категорії «інваспорт». Всі вони показали високі результати на змаганнях торік. Загалом до розгляду подали 47 претендентів з-поміж спортсменів області.

– Цього року ми маємо нагоду відзначити двадцятьох перспективних спортсменів Черкащини річними обласними стипендіями, – зазначив Костянтин Омаргалієв. – Таку спортивну стипендію започаткували у 2012 році. Відтоді, у співпраці й за підтримки обласної ради, вдалося її якісно й кількісно покращили. Наше профільне управління проаналізувало недостатній рівень забезпечення наших атлетів та винесло відповідне клопотання на розгляд депутатів облради, у результаті чого торік ми збільшили кількість стипендіатів з 15 до 20 осіб. Це ж стосується і розміру стипендій. Нині вона на рівні мінімальної заробітної плати. Цю роботу продовжуватимемо й надалі. Адже наш пріоритет лишається незмінним – розвиток спортивної галузі. А гідна мотивація та підтримка для спортсменів є запорукою гарних тренувань і подальших вдалих виступів на провідних аренах.

Стипендіати:

1. Іван Тищенко (веслування академічне);
2. Ілля Ковтун (гімнастика спортивна);
3. Мирослав Гончар (бокс);
4. Анастасія Ковальчук (бокс);
5. Віталій Новаковський (велосипедний спорт);
6. Валерія Шарова (веслування на байдарках і каное);
7. Тетяна Костоглодова (кінний спорт);
8. Денис Нечипоренко (легка атлетика);
9. Дарія Шаріпова (стрільба кульова);
10. Наталія Чепурна (стрільба кульова);
11. Діана Залевська (фестування);
12. Анастасія Сапсай (боротьба самбо);
13. Роман Щербатюк (кікбоксинг WAKO);
14. Ярослав Некоз (кікбоксинг WAKO);
15. Вадим Петрович (спортивне орієнтування);
16. Олег Данілов (армспорт);
17. Анна Гиря (грепплінг);
18. Володимир Дорошенко (армспорт);
19. Олександр Денисенко (стрільба кульова);
20. Максим Коваль (легка атлетика).
29.01.2019 13:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter