22-24 березня в Черкасах заплановано проведення чемпіонату України з годзю-рю карате

22-24 березня в Черкасах заплановано проведення чемпіонату України з годзю-рю карате За інформацією міськради Черкас, 22 – 24 березня 2019 року в Черкасах планують проведення чемпіонату України з годзю-рю карате. Участь у змаганнях візьмуть більше 700 спортсменів із 18 різних областей.

Про це йшлося під час зустрічі заступника міського голови Ігоря Волошина з президентом обласної федерації з годзю-рю карате Андрієм Мельником та всесвітнім експертом по годзю-рю карате Союзу Федерації карате, шеф-інструктором східної Європи по годзю-рю-карате Валерієм Кусієм. Вони обговорили організаційні моменти майбутнього чемпіонату. Змагання з цього виду спорту в нашому місті проходитиме вперше.

За попередньою інформацією, його проведуть у спортивному комплексі обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву (за адресою: вул. Пастерівська, 102).

Годзю-рю карате – один з основних окінавських стилів карате, що поєднує комбінації жорсткої та м’якої техніки. Заснований у 1920-х роках майстром Тедзюн Міягі.

Найменування «Го» в перекладі з японського означає твердий, а «дзю» м’який, «рю» – стиль. Вдих представляє м’якість, а видих – твердість. Твердий аспект передбачує постійне укріплення розуму й тіла, як бойових мистецтв.

Від сучасного спортивного карате відрізняється енергетичної спрямованістю і високою бойовою ефективністю.
21.01.2019 10:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter