"Черкаські Мавпи" поступилися в Харкові місцевому "Політехніку" 85:94

Як інформують у БК "Черкаські Мавпи", команда Володимира Коваля на власному паркеті в Харкові без особливих проблем розібралися з чинними Чемпіонами України – Черкаськими Мавпами.

"Черкаські Мавпи" поступилися в Харкові місцевому "Політехніку" 85:94

Черкаські Мавпи виграли стартове вкидання та дуже швидко відкрили рахунок: свій кидок реалізував бігмен Кріс Коуклі. Проте, господарі паркету швидко зрівняли рахунок, а після цього і організували ривок: Девіс в проході забив два, а Роман Козлов реалізував дальній. Черкасці ж на це відповіли потужним данком від Ткаченка. В середині періоду команда Максима Міхельсона скоротила відставання лише до двох балів, а загалом на цей момент команди на двох набрали лише 16 балів. Проте, в другій частині першої десятихвилинки малюнок гри кардинально змінився. Два дальніх від Кромера та середній від Грема лише за хвилину часу і Політехнік був попереду вже на 8 очок. Ще за хвилину харків’яни вели +12. Ближче до кінця десятихвилинки Мавпи дещо оговтались та частину балів відіграли – 27:18.

В другій десятихвилинці гості з центральної частини України намагалися скоротити різницю в рахунку, проте харків’яни її лише збільшували, а команда Міхельсона не могла з цим зробити нічого. 53:37 після половини матчу.

Третя чверть розпочалася з ривку від команди гостей: 7:2 – саме так стартували команди в ПС Локомотив у третьому періоді, проте дуже швидко Політехнік знову взявініціативу до власних рук та зрівнявся в рахунку у чверті. Надалі різниця між командами трималася на рівні 12-15 балів – ближче гравці з Харкова гостей не підпускали. У заключні хвилини гри колектив Максима Міхельсона дещо скоротив відставання, проте поразки чемпіонам уникнути не вдалося. 94:85 – третя перемога Політехніка з Харкова у останніх чотирьох матчах.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ
Суперліга Парі-Матч
19 грудня

БК «Політехнік» - БК «Черкаські Мавпи» - 94:85 (27:18, 26:19, 20:22, 21:26)
ЧМ: Янг – 19оч; Кольченко – 15оч; Ткаченко – 11оч, 9пб.
ПЛ: Кромер – 31оч, 7рп; Грем – 15оч, 13пб; Девіс – 16оч.
21.12.2018 09:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter