В оновленому Чорнобаївському спорткомплексі пройшло свято спорту

Неповторна атмосфера заходу районного масштабу, який проходив 5 грудня в оновленому спортивному комплексі селища Чорнобай, вкотре довела: спорт об’єднує різновікові групи населення, гартує характер, дарує прекрасний настрій, зміцнює товариський дух, а головне спонукає до здорового способу життя.
В оновленому Чорнобаївському спорткомплексі пройшло свято спорту

Відомий вираз "у здоровому тілі – здоровий дух!"давно став для чорнобаївців крилатим і не втрачає своєї актуальності до цього часу. Адже в районі створюються всі належні умови для фізичного розвитку дітей і молоді, зокрема в палаці спорту працюють секції футболу, волейболу, дзюдо, настільного тенісу, боксу, є тренажерні зали, де займаються силовики й любителі, функціонує закритий плавальний басейн.

Аби підвести підсумки, пригадати визначні спортивні миті року, що минає, вшанувати і нагородити команди та клуби, на спортивну подію прибули голова РДА Сергій Джоболда, селищний голова Алла Мірошниченко, депутат обласної ради Сергій Лихошерст, олімпійський чемпіон Андрій Хіміч, сільські голови, меценати, керівники господарств та підприємств району,спортсмени, тренери, вболівальники.
В оновленому Чорнобаївському спорткомплексі пройшло свято спорту

Серед почесних й шанованих гостей президент федерації греко - римської боротьби в Черкаській області, Почесний Голова Асоціації «Незалежне об`єднання сільськогосподарських підприємств Чорнобаївського району» Петро Душейко. Протягом багатьох років займаючи керівні посади від директора школи до голови Чорнобаївської РДА він популяризував спорт, особливо масовий – футбол, а нині прикладає зусилля для того, щоб у нашому краї, на батьківщині І.М.Піддубного набула популярності греко – римська боротьба. Загалом за сприяння Петра Григоровича та його родини вкладаються великі кошти у спорт- найкращу інвестицію у майбутнє.
В оновленому Чорнобаївському спорткомплексі пройшло свято спорту

Десятки років широко пропагуються і підтримуються районні щорічні чемпіонати з різних видів спорту і традиційне проведення Всеукраїнського свята богатирської сили на призи пам’яті І.М.Піддубного. Успішні аграрії Душейки розуміють, як ніхто, що фанатизм у спорті швидко гасне, коли немає фінансування.

Виступаючи перед учасниками свята Петро Григорович зазначив, що йому приємно, що спорт в Чорнобаївському районі розвивається в комплексі починаючи з футболу, дзюдо, атлетичних видів спорту, боксу, легкої атлетики, шахів, шашок, настільного тенісу. І свідченням цього є нещодавно відремонтований прекрасний спортивний зал, діючі сільські стадіони та спортивні площадки.

- Але все це стало можливим завдяки тому, що в районі збережено потужні сільськогосподарські підприємства,- каже Петро Григорович, - розвиваються фермерські господарства, працюють промислові підприємства, які сплачують податки наповнюючи бюджет, підтримують соціальну сферу сіл району і спорт зокрема.
В оновленому Чорнобаївському спорткомплексі пройшло свято спорту

Подякувавши всім, хто фінансує і розвиває спорт в рідному краї ще раз наголосив, що тільки в єдності наша сила, тільки спільними зусиллями сільських громад та їх очільників, керівників підприємств, ентузіастів спорту, громадських організацій ми зможемо зберегти економіку району, його славні традиції , щоб надалі успішно розвивати спортивну базу.

Добру традицію популяризації та підтримки здорового способу життя і спорту - який є невід’ємною складовою кожної людини, продовжує один із синів Петра Григоровича, якого також запросили на святкування. Це -співзасновник корпорації «Дніпро», президент спортивного клубу «ВІКІНГ» Григорій Душейко.

Спортсмени цього клубу вперше заявили про себе більш чим рік тому. Та попри свій молодий вік, на сьогодні можна сказати, що СК «ВІКІНГ» в числі найсильніших клубів України. Його учасниками є 13 рекордсменів України, 3 рекордсмени Європи, та 2 рекордсмени Світу. На рахунку пауерліфтерів встановлено- 25 рекордів України, три рекорди Європи та два рекорди Світу. Команда має 7 чемпіонів Світу та 2 чемпіона Європи , 10 кандидатів в Майстри Спорту (КМС), 14 майстрів Спорту(МС) та 13 майстрів Спорту Міжнародного Класу (МСМК).

А капітана спортивного клубу «ВІКІНГ» Валентина Гонтара за підсумками федерації UPC визнано спортсменом 2018 року.

Звертаючись до присутніх Григорій Петрович у своїй промові сказав, що Чорнобаївщина славна спортсменами та їх досягненнями. Але всього можна досягати лише тоді, коли кожен починає діяти сам, наполеголиво займається своїм життям та собою, не сподіваючись та не вимагаючи цього від інших. Адже світ змінюється дуже швидко,тому потрібно встигати за цими змінами, бо тільки здорове молоде покоління, може будувати гідну країну та бути її повноправними господарями.

Побажав всім спортсменам здоров’я, нових звершень та пермог і вручив на розвиток районного фізкультурно-оздоровчого клубу від родини Душейків сертифікат на суму 20 тисяч гривень.

Під дружні вітання і щирі оплески глядачів і учасників сертифікатом на 50 тисяч гривень було нагороджено спортивну команду с.Хрестителеве, за третє місце у фінальних змаганнях «Краще спортивне село України».

Гучно вітали улюбленців гри мільйонів - районну команду «Колос» та її спонсорів, яким на згадку від футболістів вручили сувенірні футболки із логотипом клубу. Подарунки отримали також юні дзюдоїсти, тенісисти та боксери, в арсеналі яких чимало перемог і нагород на змаганнях різних рівнів. А керівнику районного фізкультурно-оздоровчого клубу вручили сертифікат на суму 100 тисяч гривень, виділених із районного бюджету за рішенням депутатів районної ради для придбання тренажерів для атлетичного залу.

Урочистості завершилися по справжньому яскравою спортивною феєрією, в якій взяли участь вихованці дитячої юнацької спортивної школи та центру дитячої та юнацької творчості. Маленькі спортсмени і танцюристи вдало демонстрували всі свої вміння та навики, свою фізичну й технічну підготовку, під пильним оком досвідчених наставників.

Свято спорту закінчилося футбольним матчем де у дружньому поєдинку зійшлися доросла та дитяча футбольні команди. Помірявшись силами всі отримали масу позитивних емоцій та задоволення.

Ніна Семенова Валентина Згура
07.12.2018 13:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter