Семеро чорнобаїівських спортсменів стали переможцями на чемпіонаті Світу GPA-IPO 2018 в Києві

Чорнобаївські «ВІКІНГи» гідно представили свій клуб на чемпіонаті Світу GPA-IPO 2018 з пауерліфтингу, силового двоборства, жиму лежачи та станової тяги, який нещодавно відбувся у Києві.

Семеро спортсменів Валентин Гонтар(МСМК), Вадим Гришко(МСМК), Віталій Раковський (МС), Олексій Жадько (КМС) та юні атлети Денис Микульський, Марія Карпич (КМС) і Віта Зоря (МСМК) вперше випробовували свої сили на змаганнях такого високого рівня за значимістю і рангом й повернулися додому в нових для себе титулах - Чемпіонів Світу.

Семеро чорнобаїівських спортсменів стали переможцями на чемпіонаті Світу GPA-IPO 2018 в Києві

Участь у цих престижних змаганнях взяло понад 380 учасників, які виступали у 624 номінаціях, серед яких представники багатьох країн: Монголії, Латвії, Фінляндії, США, Індії, Туреччини, Грузії, Ізраїлю та інших.

Не одній з країн, за всі часи проведення турніру не вдалося зібрати такої великої кількості учасників силових видів спорту на одному помості.

Аби вкотре надихнути чорнобаївських атлетів на нові успіхи та гідно представити свою команду до столиці приїхав президент спортивного клубу «ВІКІНГ» Григорій Душейко, головний меценат проведення чемпіонату Світу.

Звертаючись на святі Сили до спортсменів тренерів та вболівальників Григорій Петрович зазначив, що пауерліфтинг, як одним із найважчих видів спорту продовжує жити, несеться в маси. Молоді люди хочуть розвиватися, виховуватися спортивними, сильними, щоб в подальшому захищати честь країни . Побажав, щоб чемпіонат Світу для кожного учасника став яскравою подією, яка запам’ятається прекрасними враженнями, чудовим настроєм, дружніми спілкуваннями та спортивними успіхами.
Семеро чорнобаїівських спортсменів стали переможцями на чемпіонаті Світу GPA-IPO 2018 в Києві

- Бажаю усім учасникам чемпіонату Світу завжди демонструвати найкращі результати для того, щоб у запеклій безкомпромісній, спортивній боротьбі завжди визначати тільки найсильніших. Зичу вам, молодості, здоров’я терпіння, наснаги, оптимізму і нових яскравих перемог. Слава Україні, - сказав на завершення.

А далі спортсмени один змінюючи іншого вступали в бій за досягнення найкращих результатів та демонстрували вдалі спроби встановлення рекордів України, Європи та Світу.

Чудова фізична підготовка та жага до перемоги забезпечили спортсменам СК “ВІКІНГ”високі результати. Вони побили власні рекорди, а значить, піднялися на одну сходинку вище у своєму саморозвитку.

Тож, взявши участь в дев’яти вправах, у своїх вагових та вікових категоріях, вибороли вісім золотих, одну срібну та одну нагороду в абсолютній світовій першості.

Після підбиття підсумків та нагородження Президент GPA-GPA-D Europe Богдан Воробей подякував представникам усіх країн, які взяли участь у змаганнях, усім членам організаційного комітету,суддям, всім спонсорам, особливо одному з головних - Григорію Душейку за надану підтримку для того, аби Свято Сили пройшло на найвищому рівні. Побажав всім міцного здоров’я, наснаги та сили, й надалі розвиватися, боротися та досягати.

Загалом, поїздкою спортсмени залишилися задоволені. За словами Валентина Гонтара, капітана спортивного клубу, 2018 рік, став для команди рясним на перемоги та позитивні емоції . А це свідчить про професіоналізм пауерліфтерів і гарні наміри надалі розвиватися.

Ніна Семенова, Валентина Згура
28.11.2018 13:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter