На перших Усеукраїнських змаганнях "Найспортивніша ОТГ" команда з Уманщини посіла 2-ге місце

Як інформують у Черкаській облраді, всеукраїнські змагання «Найспортивніша ОТГ – 2018» під егідою ВФСТ «Колос» організовано вперше.

Протягом 16-18 листопада у Береговому Закарпатської області команда Паланської ОТГ змагалася у п’яти видах спорту. Серед них настільний теніс, шахи і шашки, гирьовий спорт, волейбол (або міні-футбол, на вибір)
На перших Усеукраїнських змаганнях "Найспортивніша ОТГ" команда з Уманщини посіла 2-ге місце

Максим Попков представляв нашу команду у настільному тенісі серед чоловіків, а Лілія Полярушенко – серед жінок. За результатами набраних спортсменами балів у цьому виді спорту команда Паланської ОТГ зайняла загальнокомандне 7 місце.

Шахи – чоловіча гра. Паланську ОТГ тут відстоював житель с. Берестівець – Василь Василенко, який здобув 9 місце. Жінки ж отримали змогу позмагатись у шашках. У цьому виді спорту Світлана Шмалій виборола для команди 2 місце.

Вадим Марчак у гирьовому спорті виборов 3 місце.

Волейбольна команда, що представляла Паланську ОТГ налічувала сім гравців. Серед них: капітан команди – Олег Ткач та гравці: Ярослав Раков, Сергій Вивальнюк, Ігор Діхтяренко, Ігор Таранов, Іван Гережа та Констянтин Драч. Команда посіла друге місце і у цьому виді спорту.

Так у загальному заліку з 23 балами команда з Черкащини виграла ІІ місце, поступившись команді з Полтавщини.

З 24 представлених на змаганнях команд, команда Паланської ОТГ заслужено отримала «срібло Всеукраїнського рівня», високо засвідчивши роботу спортивних організацій громади.
22.11.2018 10:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter