Черкаси приймуть фінальний етап ралі на серійних авто «Aeroring Rally»

Черкаси приймуть фінальний етап ралі на серійних авто «Aeroring Rally»Найшвидші автомобілі та найвправніші пілоти знову приїдуть до Черкас. Як інформують у міськраді Черкас, вони змагатимуться за перемогу у фінальному етапі Трофея Автомобільної федерації України з ралі на серійних авто «Aeroring Rally».

Цьогоріч Черкаси приймали в себе рекордну кількість етапів Трофею. Саме з Черкас у лютому і стартували перегони, ще два етапи ралі на серійних авто відбувалися влітку. Тепер місту випала нагода провести ще й завершальний етап всеукраїнських автомобільних змагань.

- Цього року мало бути десять етапів Трофея ФАУ з ралі на серійних авто, але деякі міста не змогли вчасно підготуватися до перегонів. Тож Трофей скоротили до шести етапів. І саме Черкасам випала нагода провести в себе аж чотири етапи. У нас Трофей стартував – і в нас пройде його фінал, - розповідає черкаський організатор Андрій Яроменко.

На фінал до Черкас приїде близько півсотні екіпажів з різних міст країни. Перегони триватимуть упродовж двох днів – 6 та 7 жовтня – на території черкаського аеропорту. У суботу змагання розпочнуться о 14:30, а в неділю – о 12:30.
03.10.2018 12:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter