Учаснику Ігор Нескорених у Сіднеї черкащанину Денису Фіщуку вручили велосипед для участі в індивідуальній гонці

За інформацією відділення НОК у Черкаській області, в Черкаській ОДА відбулася прес-конференція з нагоди участі представника Черкащини у Іграх Нескорених 2018 року, що відбудуться з 20 по 27 жовтня в Сіднеї (Австралія).

На прес-конференції Юрій Ткаченко вручив учаснику Ігор Нескорених-2018 року Денису Фіщуку велосипед для участі в індивідуальній гонці.
Учаснику Ігор Нескорених у Сіднеї черкащанину Денису Фіщуку вручили велосипед для участі в індивідуальній гонці

«Наше звернення до депутатів обласної ради щодо такого придбання було підтримане, і тепер ми маємо змогу вручити цей велосипед. Ми готові і надалі підтримувати всіх представників на участь у змаганнях від нашої області», - зазначив Юрій Ткаченко.

«Ігри Нескорених» проводяться вже вп’яте. У цих міжнародних змаганнях беруть участь військовослужбовці, які отримали травми в бойових діях. Загалом до змагань долучаються 500 учасників з країн НАТО та України як стратегічного партнеру. Цього року серед учасників змагань і Польща.

«Команда України на міжнародних змаганнях буде представлена 15 учасниками. Кількість учасників нашої команди збільшуватися не буде, тож існує жорстка конкуренція щодо відбору для участі у змаганнях. Головна мета змагань – це не медаль, а показати рівність людей і що після отримання поранень життя триває», - зазначив капітан команди Сергій Ільницький.

Велосипед, який придбали для Дениса Фіщука, коштує 161 тисячу гривень.

«На сьогодні це один з топових велосипедів. Також до велосипеда окремо придбають колеса, вартістю близько 80 тисяч гривень. Після змагань на велосипеді тренуватимуться спортсмени обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву»,- зазначив голова відділення НОК України у Черкаській області Андрій Більда.

У 2018 році Ігри Нескорених відбудуться 20-27 жовтня у Сіднеї, Австралія.

У Іграх Нескорених беруть участь 18 націй — до країн-учасниць Ігор Нескорених доєдналась Польща. Таким чином, у Іграх беруть участь: Афганістан, Австралія, Канада, Данія, Естонія, Франція, Грузія, Німеччина, Ірак, Італія, Йорданія, Нідерланди, Нова Зеландія, Польща, Румунія, Україна, Великобританія, США.

Країни-учасниці Ігор Нескорених 2018 року братимуть участь у таких дисциплінах: стрільба з лука, атлетика, веслування на тренажерах, екстремальне керування від JaguarLandRover, пауерліфтинг, велоспорт на шосе, регата, вітрильний спорт, волейбол сидячи, плавання, баскетбол у візках, регбі у візках.
02.10.2018 17:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter