Команда з чорнобаївського села Хрестителеве у 8-й раз перемогла в змаганнях "Найспортивніше село Черкащини"

Як інформують у Черкаській облраді, 8 вересня Городище приймало фінальні змагання «Найспортивніше село Черкащини – 2018» на призи Черкаської обласної ради. Варто зазначити, що центральний спортивний комплекс «Колос» дещо оновився у порівнянні з минулим роком. Нині тут облаштовано футбольний майданчик зі штучним покриттям, що значно сприяє розвитку цього виду спорту у місцевої молоді.

Для участі у фіналі цьогоріч з поміж численних команд області потрапили 16 найдостойніших.

Право очолювати колону команд, що пройшли урочистим маршем, було надано за традицією переможцю 2017 року – команді села Хрестителеве Чорнобаївського району.

Традиційно сільські спортсмени боролися за першість із дартсу, настільного тенісу, армреслінгу, шашок, гирьового спорту, міні-футболу та перетягування канату.

Саме останні з названих завжди є найпопулярнішими і найемоційнішими за вболівальницькими пристрастями. Не став винятком і нинішній фінал. Вони зібрали найбільшу глядацьку аудиторію.

У спритності і влучності з метання дротиків змагалися сільські голови.

Захоплюючими та видовищними були виступи справжніх атлетів – майстрів армспорту та підняття гир.

В інтелектуальному суперництві зійшлися шашкісти, а відмінну реакцію виявляли майстри настільного тенісу.

Справжні богатирі демонстрували характер і, почасти, волю до перемоги у перетягуванні канату.
Зауважимо, що чоловічу міць випробовували під відкритим небом, під нестихаючим дощем, що розпочався ще зранку і тривав цілий день.

Варто підкреслити, що чітко та оперативно працювала суддівська бригада.

Підбивши результати в індивідуальних змаганнях, а потім порахувавши набрані загальнокомандні бали, було встановлено призерів та переможця обласного фіналу.

Таким чином, увосьме титул «Найспортивніше село Черкащини – 2018» в чесній безкомпромісній боротьбі виборола команда с. Хрестителеве Чорнобаївського району, яка невдовзі вдруге захищатиме кольори Черкащини у фінальних змаганнях команд сільських та селищних рад «Краще спортивне село України» в смт Ворохта Івано-Франківської області.

Друге місце посіли учасники із с. Кочубіївка Уманського району, які ледь не створили сенсації, коли в ході перетягування канату з командою Хрестителеве виграли перше затягування, але потім поступилися двічі.

Третя сходинка у команди села Кривоносівка Золотоніського району.
11.09.2018 13:50