У дитячому таборі "Тимурівець" під Смілою відбувся захід всеукраїнського проекту #OlympicLab

Як інформують у відділенні НОК України в Черкаській області, в дитячо-оздоровчому таборі «Тимурівець», що розташований в місті Сміла, відбувся захід всеукраїнського проекту #OlympicLab, який відбувається за партнерської підтримки Coca-Cola Foundation. До відпочивальників завітали представники відділення Національного олімпійського комітету України у Черкаській області, а саме: відповідальний секретар Іван Урста та спеціаліст Олександр Гнатенко.

Дітям зі всієї області, які відпочивають в таборі, в рамках проекту #OlympicLab гості презентували модуль «Загальнолюдські та олімпійські цінності». З великою цікавістю та захопленням діти слухали про розвиток олімпійського руху, періоди розвитку Олімпійських ігор та їх відродження, про атрибути Олімпійських ігор тощо.
У дитячому таборі "Тимурівець" під Смілою відбувся захід всеукраїнського проекту #OlympicLab

Значну увагу приділили під час ознайомлення дітей з досягненнями олімпійців Черкащини. Активно діти долучилися і до спортивної вікторини, під час якої за правильні відповіді отримували сувенірні подарунки від Національного олімпійського комітету України. Самому ж табору передали комплект спортивних м’ячів.
Завершили захід відзначенням переможців «Малих Олімпійських ігор», що тривали в таборі упродовж тижня.
23.08.2018 16:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter