"Черкащина-Академія" перемогла на виїзді чернівецьку "Буковину" 1:0

Як інформують у ФК "Черкащина -Академія", 5 серпня у виїзному матчі третього туру другої ліги ПФЛ, група "А", черкаська футбольна команда із рахунком 1:0 перемогла давнього суперника - команду "Буковина" Чернівці.

Матч видався тяжким, але результативним для нашої команди. Черкащани створили біля воріт суперників достатню кількість гольових моментів. Але прохід по флангу нападника Романа Локтіонова на 13 хвилині першого тайму став єдиним результативним у грі.

На полі було гаряче, вирували емоції, які захлиснули обидві команди. У другому таймі спочатку команда гостей залишилася удесятьох, а не пройшло і декілька хвилин, як Роман Локтіонов отримав червону картку за, начебто, симуляцію.

Головний арбітр додав до основного часу шість хвилин, але у "Буковини" вже не стало сил зрівняти рахунок.
06.08.2018 09:35