Триває реєстрація охочих взяти участь в найтривалішому футбольному матчі в Україні, який розпочнеться 23 серпня в Черкасах

Триває реєстрація охочих взяти участь в найтривалішому футбольному матчі в Україні, який розпочнеться 23 серпня в Черкасах Як інформують у міськраді Черкас, новий національний рекорд із найтривалішого футбольного матчу планують зафіксувати в Черкасах. Встановлюватимуть його в рамках спортивного фестивалю до Дня Незалежності України 23-24 серпня. Без перерви – упродовж 24 годин – на Центральному стадіоні всі охочі зможуть взяти участь у грі.

Стартує рекордний матч 23 серпня о 19.00. Фіксуватимуть його за результатами гри о цій же годині наступного дня представники Національного Реєстру Рекордів України.

– Стати частинкою цього рекорду може кожен охочий – як професійні гравці, так і просто любителі футболу, – коментує заступник міського голови Юрій Ботнар. – Ми хочемо продемонструвати, що в Черкасах – у центрі України – є спортивні, активні, енергійні люди, які вміють об’єднатися навколо ідеї здорового способу життя. Жодних обмежень стовоно часу для гри не буде. Якщо хтось витримає відіграти всі 24 години, то він може це зробити.

Черкаська міська рада запрошує всіх охочих долучитися до встановлення рекорду. Для цього не обов’язково збирати власну команду, можна зареєструватися і одному гравцеві – а вже на місці доєднатися до інших футболістів. Час для гри також кожен обирає найзручніший саме для нього. На полі гратимуть дві команди по 11 гравців, проте під час марафону можна виходити з гри чи приєднуватися до неї. Жодних обмежень по часу не буде. Якщо ж зареєструється команда, то їй запропонують 30 хвилин гри на полі.

Зареєструватися можна за телефонами 0677757748, 371468 або ж за посиланням.
06.08.2018 08:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter