У Черкасах відбувся міжнародний заплив через Дніпро «Dnipro international swim marathon - 2018»

Як інформують у відділенні НОК України в Черкаській області, цими вихідними в Черкасах відбувся міжнародний заплив через річку Дніпро «Dnipro international swim marathon - 2018» та відкритий чемпіонат Черкаської області з плавання на відкритій воді. Ініціаторами цьогорічних змагань виступили тренер-викладач з триатлону обласної школи вищої спортивної майстерності Костянтин Федоров, майстер спорту України міжнародного класу з триатлону Олексій Сюткін та президенти спортивних клубів «United athletes» Дмитро Полупанов, «TRIMIX» Марія Великотська, яким за підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА, спортивного клубу «TRIMIX», відділення Національного олімпійського комітету України у Черкаській області, спортивного клубу «United athletes», управління ДСНС у Черкаській області вдалося на високому організаційному рівні організувати та провести цьогорічні змагання.
У Черкасах відбувся міжнародний заплив через Дніпро «Dnipro international swim marathon - 2018»

Участь у змагання прийняли майже 200 учасниуків з різних регіонів України, а також два спортсмена з Німеччини. Протягом дня плавці змагалися у різних вікових категоріях на дистанціях 10 кілометрів, 3,3 кілометрів, 1,5 кілометрів та на 500 метрів.

Абсолютним переможцем запливу на 10 кілометрів став Дмитро Маляр з міста Дніпро, який подолав дистанцію з часом 2 години 19 хвилин 40 секунд.
19.07.2018 10:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter