У Черкасах пройшов марафонський заплив через Дніпро «Dnipro International Swim Marathon»

15 липня у Черкасах вже вдев‘яте відбувся Міжнародний марафонський заплив через річку Дніпро, - «Dnipro International Swim Marathon». Треба зазначити що Черкаський марафон входить до десятки найбільш складних та престижних змагань. Серед учасників запливу крім спортсменів з багатьох міст України, були й представники Німеччини. Приємно, що серед 13-ти команд до складу яких входили відомі плавці, була збірна команда Управління ДСНС Черкаської області, яку традиційно очолював перший заступник начальника управління Сергій Озеран.
У Черкасах пройшов марафонський заплив через Дніпро «Dnipro International Swim Marathon»

Вид, у якому взяли участь рятувальники, передбачав естафету, під час якої кожному із спортсменів необхідно було подолати дистанцію у 3,3 кілометри відкритої води.

Тренування та підготовка, які тривали упродовж року, давали сподівання на гарний виступ рятувальників. І початок змагань був оптимістичним, перше місце за підсумками перших трьох кілометрів, третє за підсумками двох дистанцій. І хоча у підсумку рятувальники набагато покращили свій результат, вперше «випливши» з трьох годин, втриматися у лідируючій трійці рятувальникам не вдалося. Більш імениті спортсмени, добре розрахувавши сили, та грамотно побудувавши тактику запливу зуміли потіснити з п‘єдесталу представників ДСНС.
У Черкасах пройшов марафонський заплив через Дніпро «Dnipro International Swim Marathon»

Загалом, рятувальникам знадобилося 2 години 52 хвилин аби подолати десятикілометрову дистанцію, проте, програвши 4 хвилини вони залишилися за крок від нагород. Від першого місця їх відділили 25 хвилин.
16.07.2018 14:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter